Bc. Jan P.

Jan Pešek
Účet ověřený:
 matematika, chemie, fyzika, angličtina, němčina, čeština, elektrotechnické materiály, šachy.
 Praha a okolí; po dohodě celá ČR
  180Kč - 330Kč za 60 minut
  dopoledne, po obědě, večer, víkend,
  dochází za studenty
  100% zodpovězených zpráv
  15h průměrná rýchlost odpovědi

Rád doučím, připravím a postarám se o Vašeho žáka, resp.studenta. Připravím jej nejen na zkoušky, písemky ve škole, ale i na přijímací řízení na SŠ i VŠ. Pomohu zlepšit prospěch, resp. známky a celkovou schopnost učit se. Též dojíždím, kamkoli po celé ČR, záleží na podmínkách a na dohodě.
Osobní moto:
„Pravidelnost a vytrvalost vedou k úspěchům.“Reference

bohužel na doučování nedošlo a to z důvodu, že pan učitel změnil domluvený termín 2x a proto už jsem se s ním dál nedomlouvala.

Kinga P. - 07.04.2017

U nás pan Honza doučuje tři předměty. Vždy je na výuku dobře připraven. Dcera se pomalu zlepšuje a i její příprava do školy. S komunikací problém nemáme, pokud dám vědět o změnách ve výuce aspoň jeden den předem, vždy se domluvíme.

Stáňa K. - 31.01.2017

Pan učitel doučoval syna M a ČJ, dceru AJ. Děti byly spokojené, látku vysvětloval velmi dobře. Po stránce komunikace to bylo trochu horší, ale vše probíhalo nakonec v pořádku.

Nikol T. - 16.01.2017

Spatna (zadna) komunikace, ani nevime, proc uz se pan doucovatel po 3 doucovanich chemie pro kvintu ani po urgencich neozval, mozna nema kapacitu (ani casovou, ani technickou, ani odbornou).

Roman L. - 18.12.2016


Kontaktní formulář


Napsat referenci