Vřelý, dynamický a profesionální přístup při řešení aktuálního problému daného předmětu.Bc. Jan P.

Jan Pešek
Účet ověřený:
matematika, chemie, fyzika, angličtina, němčina, čeština, šachy.
Nejen v Praze..., Praha, 110 00
120Kč - 280Kč za 60 minut
dopoledne, po obědě, večer, víkend,
dochází za studenty
100% zodpovězených zpráv
2h průměrná rýchlost odpovědi

Rád doučím, připravím a postarám se o Vašeho žáka, resp.studenta. Připravím jej nejen na zkoušky, písemky ve škole, ale i na přijímací řízení na SŠ i VŠ. Pomohu zlepšit prospěch, resp. známky a celkovou schopnost učit se. Též dojíždím, kamkoli po celé ČR, záleží na podmínkách a na dohodě.
Osobní moto:
„Pravidelnost a vytrvalost vedou k úspěchům.“Reference

Velmi příjemný a sympatický, bohužel si vnuk vybral studenta gymnázia, který je mu věkově bližší. Nicméně jsem s panem Janem domluvená, že si na něj ponechám kontakt a v následujícím školním roce ho budu kontaktovat na další předměty... Pan Jan je velmi oblíbený a hlavně má výsledky. Moc zatím děkujeme :-)

Jiřina K. - 22. 4. 2019

Několik dní pán slíbil mi zavolat, nebo nějak jinak ozvát, ale nic jsem si od něj nedostal. Ztratil jsem hodně času na jeho sliby.

AleksanSibrimov - 13. 2. 2019

Hodnotím kladně syna to baví a zlepšuje se,zatím nemám negativní zkušenost.

Jana S. - 7. 2. 2019

Dobrý den. S panem učitelem jsem spokojen. Díky jeho ochotě a trpělivosti jsem se nejen zlepšil v matematice, němčině a češtině, ale i celkově jsem pochopil správný návyk, jak se efektivněji učit. Nyní se společně připravujeme na přijímačky na SŠ. Sic se občas zpozdí, ale berme v potaz, je to jen člověk. Mohu jej vřele doporučit.

Dominik Z. - 4. 2. 2019

Dobrý den. S pánem jsme s manželem naopak velmi spokojeni. Pilně se věnujeme našim dvěma synům 9. a 7 tř. Kluci jsou z něho nadšení. Učitel se na hodiny vždy připravuje. Progres se u synů projevil již po 14 dnech. Doporučujeme jej nejen na klasické doučování, nýbrž i na přípravu na přijímací zkoušky na SŠ a VŠ.

Helena B. - 3. 2. 2019

Dobrý den. Já zase naopak pane B. Dostala jsem na něj kladné doporučení od své kamarádky. Pan Honza u nás učí předměty ZŠ. Učí mého syna v 9. tř. a 2.syna v 7. tř. Kluci jsou z něho nadšení a učí se s radostí, plní své domácí úkoly. Progres se objevil již po 14 dnech. Jsme s manželem rádi a určitě jej doporučujeme jednak na klasické doučování, jednak i na přijímací zkoušky nejen na SŠ, nýbrž i na VŠ. Je opravdu velmi schopný i když se svěřil, že má hodně práce.

Bochová H. - 3. 2. 2019

Jsem bohužel velice zklamán. Pan Pešek vypadá jako profesionální doučovatel, ale jeho jednání a vystupování bylo neomluvitelné. Nemá o nic větší kvality než kterýkoli daleko levnější doučovatel a ještě je s ním velice obtížná komunikace. Je to celkem zajímavý paradox s jeho vlastním motem "Pravidelnost a vytrvalost vedou k úspěchům," protože pravidelnost vypadá tak, že se ozve po měsíci a pak sem tam nabídne hodinu, ale už se podruhé neozve, aby skutenčně proběhla. I kdyby byl sebelepší učitel, žák se těžko může zlepšit, když se s doučovatelem vidí jednou za uherský rok.

Ondřej B. - 31. 1. 2019

Jsem velice zklamán. O doučování nemohla být řeč a chování pana Peška během spolupráce je nepopsatelné, ale jedním slovem strašné.

Ondřej B. - 30. 1. 2019

Pan učitel Bc Jan Pešek stále sliboval, že napíše, zavolá, vždy se na něco vymluvil proč to neudělal a zase něco slíbil. Na jeho slova se nedá vůbec spolehnout. Opravdu NEDOPORUČUJI a jak jsem si přečetla recenze, nejsem zdaleka jediná. Bohužel musím vždy označit alespoň jednu hvězdičku, protože mě to nepustí dál. Ale pan "učitel" si nezaslouží žádnou !!!

Emilie H. - 20. 1. 2019

Dobrý den s výukou pana Peška jsem velice spokojená dokáže dobře vysvětlit látku a dcera ji lépe v jeho podání pochopí.Jinak co se týče komunikace tak super.Dceru připravuje na příjímačky na vysněnou školu,plně mu důvěřuji že to zvládnou. Jana.B 1.1.2019

Jana B. - 1. 1. 2019

Dobrý večer s panem Peškem jsem velice spokojená látku vysvětluje velmi podrobně,komunikace i domluva super. Dcera se po pár návštěvách zlepšuje v češtině připravuje ji na příjímací zkoušky na školu.Mohu doporučit mám s ním jen ty nejlepší zkušenosti.Jsem ráda že jsem nedala na negativní reference,a dala jsem na svůj úsudek. Moc mu děkuji za ochotu kterou se ujal mé dcery.

Jana B. - 30. 12. 2018

Nejdraší učitel p.Pešek si řekl 1600,- za 45min. strašný. No tohle to je opravdu drzost.

Stáňa Š. - 17. 11. 2018

Dobrý den. U nás pan Honza doučoval a v současnosti dle potřeby i učí tři předměty. Vždy je na výuku dobře připraven. Dcera10 let a syn 18 let se pomalu zlepšují a taktéž jejich příprava do školy. Děti jsou z něho nadšení a s radostí jej očekávají. S komunikací problém nemáme, pokud dám vědět o změnách ve výuce aspoň jeden den předem, vždy se domluvíme. A neexistuje, že pokud zavoláte minimálně den dopředu a nahlásíte změnu, není problém i vrátit peníze anebo nastavit čas výuky. Doporučuji býti trpělivý, avšak více s ním komunikovat. Doporučuji i k dlouhodobější výuce.

Gita K. - 13. 7. 2018

Bohuzel jsem neposlechla nazory jinych lidi,co psali recenze ohledne vracene penez..Povazuji to za neslusne chovani,kdyz Vy rozhodnete,ze nechcete pokracovat ve vyuce,a chcete vratit svoje predplacene penize,a dostanete odpovoed,za Vam to nevrateji,protoze nema..

Naděžda A. - 12. 7. 2018

Dobrý den. Dcery Anička a Emičkaa se díky němu dostaly na vysněné gymnázium Jeho vlídný, trpělivý a profesionální přístup mne a mé dcery velmi mile překvapil. Vždy dorazil přesně, připravený a výuka proběhla, jak bylo předem domluveno. Můžeme velmi vřele doporučit.

Zuzana T. - 8. 7. 2018

2. den čekám, zda pan učitel bude reagovat na mojí sms a vysvětlí proč nedorazil na doučování,(domluveno predem)byt má 750 Kč jako kauci pro případ, že bychom doučování zrušili my!:-( Dále ještě 50 Kč, neboť při posledním doučování neměl peníze zpět..neseriozni,nespolehlivy...vyzvala jsem jej mailem o vrácení kauce na muj ucet-zatim bez reakce...NEDOPORUČUJI!!!

ALENA C. - 13. 6. 2018

S panem ucitelem jsme velmi spokojeni.Doucil dceru ze dne na den na chemii a dostala z pisemky 1-.Dale pokracujeme z doucovanim chemie a pridali jsme i matematiku.Za horsi komunikaci se predem omluvil ma toho hodne ,ale me jde o vysledek a ten je super.Vrele doporucuji.

Marie S. - 9. 11. 2017

Dd. S panem učitelem jsme byli velmi spokojení. Jeho profesionalita a trpělivost s vysvětlením dané látky bylo pro naše 2 školáky opravdu přínosné. Doporučujeme. Bochovi

Helena B. - 6. 6. 2017

Bohužel na odučování nedošlo.Velmi špatná komunikace přes email, dále přes telefon odezva žádná.

Jan K. - 6. 6. 2017

bohužel na doučování nedošlo a to z důvodu, že pan učitel změnil domluvený termín 2x a proto už jsem se s ním dál nedomlouvala.

Kinga P. - 7. 4. 2017

U nás pan Honza doučuje tři předměty. Vždy je na výuku dobře připraven. Dcera se pomalu zlepšuje a i její příprava do školy. S komunikací problém nemáme, pokud dám vědět o změnách ve výuce aspoň jeden den předem, vždy se domluvíme.

Stáňa K. - 31. 1. 2017

Pan učitel doučoval syna M a ČJ, dceru AJ. Děti byly spokojené, látku vysvětloval velmi dobře. Po stránce komunikace to bylo trochu horší, ale vše probíhalo nakonec v pořádku.

Nikol T. - 16. 1. 2017

Spatna (zadna) komunikace, ani nevime, proc uz se pan doucovatel po 3 doucovanich chemie pro kvintu ani po urgencich neozval, mozna nema kapacitu (ani casovou, ani technickou, ani odbornou).

Roman L. - 18. 12. 2016


Kontaktní formulářNapsat referenci