Vřelý, dynamický a profesionální přístup při řešení aktuálního problému daného předmětu.Bc. Jan P.

Jan Pešek
Účet ověřený:
matematika, chemie, fyzika, angličtina, němčina, čeština, ekonomika, šachy.
Nejen v Praze..., Praha, 110 00
120Kč - 280Kč za 60 minut
dopoledne, po obědě, večer, víkend,
dochází za studenty
100% zodpovězených zpráv
5h průměrná rýchlost odpovědi

Rád doučím, připravím a postarám se o Vašeho žáka, resp.studenta. Připravím jej nejen na zkoušky, písemky ve škole, ale i na přijímací řízení na SŠ i VŠ. Pomohu zlepšit prospěch, resp. známky a celkovou schopnost učit se. Též dojíždím, kamkoli po celé ČR, záleží na podmínkách a na dohodě.
Osobní moto:
„Pravidelnost a vytrvalost vedou k úspěchům.“Reference

Dobrý den. U nás pan Honza doučoval a v současnosti dle potřeby i učí tři předměty. Vždy je na výuku dobře připraven. Dcera10 let a syn 18 let se pomalu zlepšují a taktéž jejich příprava do školy. Děti jsou z něho nadšení a s radostí jej očekávají. S komunikací problém nemáme, pokud dám vědět o změnách ve výuce aspoň jeden den předem, vždy se domluvíme. A neexistuje, že pokud zavoláte minimálně den dopředu a nahlásíte změnu, není problém i vrátit peníze anebo nastavit čas výuky. Doporučuji býti trpělivý, avšak více s ním komunikovat. Doporučuji i k dlouhodobější výuce.

Gita K. - 13. 7. 2018

Bohuzel jsem neposlechla nazory jinych lidi,co psali recenze ohledne vracene penez..Povazuji to za neslusne chovani,kdyz Vy rozhodnete,ze nechcete pokracovat ve vyuce,a chcete vratit svoje predplacene penize,a dostanete odpovoed,za Vam to nevrateji,protoze nema..

Naděžda A. - 12. 7. 2018

Dobrý den. Dcery Anička a Emičkaa se díky němu dostaly na vysněné gymnázium Jeho vlídný, trpělivý a profesionální přístup mne a mé dcery velmi mile překvapil. Vždy dorazil přesně, připravený a výuka proběhla, jak bylo předem domluveno. Můžeme velmi vřele doporučit.

Zuzana T. - 8. 7. 2018

2. den čekám, zda pan učitel bude reagovat na mojí sms a vysvětlí proč nedorazil na doučování,(domluveno predem)byt má 750 Kč jako kauci pro případ, že bychom doučování zrušili my!:-( Dále ještě 50 Kč, neboť při posledním doučování neměl peníze zpět..neseriozni,nespolehlivy...vyzvala jsem jej mailem o vrácení kauce na muj ucet-zatim bez reakce...NEDOPORUČUJI!!!

ALENA C. - 13. 6. 2018

S panem ucitelem jsme velmi spokojeni.Doucil dceru ze dne na den na chemii a dostala z pisemky 1-.Dale pokracujeme z doucovanim chemie a pridali jsme i matematiku.Za horsi komunikaci se predem omluvil ma toho hodne ,ale me jde o vysledek a ten je super.Vrele doporucuji.

Marie S. - 9. 11. 2017

Dd. S panem učitelem jsme byli velmi spokojení. Jeho profesionalita a trpělivost s vysvětlením dané látky bylo pro naše 2 školáky opravdu přínosné. Doporučujeme. Bochovi

Helena B. - 6. 6. 2017

Bohužel na odučování nedošlo.Velmi špatná komunikace přes email, dále přes telefon odezva žádná.

Jan K. - 6. 6. 2017

bohužel na doučování nedošlo a to z důvodu, že pan učitel změnil domluvený termín 2x a proto už jsem se s ním dál nedomlouvala.

Kinga P. - 7. 4. 2017

U nás pan Honza doučuje tři předměty. Vždy je na výuku dobře připraven. Dcera se pomalu zlepšuje a i její příprava do školy. S komunikací problém nemáme, pokud dám vědět o změnách ve výuce aspoň jeden den předem, vždy se domluvíme.

Stáňa K. - 31. 1. 2017

Pan učitel doučoval syna M a ČJ, dceru AJ. Děti byly spokojené, látku vysvětloval velmi dobře. Po stránce komunikace to bylo trochu horší, ale vše probíhalo nakonec v pořádku.

Nikol T. - 16. 1. 2017

Spatna (zadna) komunikace, ani nevime, proc uz se pan doucovatel po 3 doucovanich chemie pro kvintu ani po urgencich neozval, mozna nema kapacitu (ani casovou, ani technickou, ani odbornou).

Roman L. - 18. 12. 2016


Kontaktní formulář


Napsat referenci