Strukturované, kvalitní doučování matematiky a fyziky v Praze; doučování angličtiny, francouzštiny, hudební teorieMartin S.

Martin Sochor
Účet ověřený:
matematika, matematika v anglickém jazyce, fyzika, fyzika v anglickém jazyce, anglický jazyk, francouzský jazyk, hudební výchova, základy hudební teorie, hudební teorie
Praha
Doučuje i přes skype / internet
1 odučená lekce
500Kč - 700Kč za 60 minut
dopoledne, po obědě, večer, víkend,
dochází za studenty
doučuje i skupiny
80% zodpovězených zpráv
27h průměrná rýchlost odpovědi

Jsem student Jaderné fakulty ČVUT, budoucí učitel matematiky a fyziky. Studoval jsem rok v Anglii a tři roky ve Švýcarsku. Učení je má vášeň a stále na sobě pracuji, abych lépe, srozumitelněji a osobněji vysvětlil a předal látku, které jsem se dlouhé roky věnoval a jejíž porozumění chci předat dál.

Doučuji matematiku a fyziku od úrovně ZŠ do bakalářského studia. Oba předměty doučuji v českém, anglickém i francouzském jazyce. Vedle běžného doučování připravuji studenty i na zkoušky na gymnázia, českou maturitu, zkoušky (I)GCSE, GCE a IB.

Jsem držitel certifikátu CAE.
Mám anglickou maturitu (A-levels) z předmětů Maths, Further Maths, Physics a AS French.
Tři roky jsem studoval na VŠ ve francouzštině.

Mám praxi i teoretické znalosti ve vícero oborech hudby (klasická hudba, jazz, lidová hudba v ČR i Evropě). Hraji na housle v cimbálové muzice, v big bandu a v jidiš/cikánské kapele.Reference

Martina jsem poznal před míma IGCSE zkouškama. Vždy jsem si nebyl jist s matikou, měl jsem s ní potíže, ale Martin mi uměl skvěle poradit a vysvětlit daná témata, a dodal mi sebevědomí k uspěšnému složení zkoušek. Jsem mu velmi vděčen, a bez jeho pomoci, bych nebyl na tak vysoké urovni v Matice. Tímto, Martina plně doporučuji!

David S. - 30. 5. 2019


Kontaktní formulářNapsat referenci