Univerzální doučování v Praze a Žďáře nad SázavouOndřej S.

Ondřej Suchý
Účet ověřený:
matematika - zš, matematika - sš, fyzika - sš, španělština - začátečník, španělský jazyk - mírně pokročilý, fyzika - zš, čeština - zš, čeština - sš, informatika - zš, fotografie
Praha, Žďár nad Sázavou
150Kč - 250Kč za 60 minut
dopoledne, po obědě, večer,
dochází za studenty
70% zodpovězených zpráv

Dobrý den,
jsem absolvent Gymnázia ve Žďáře nad Sázavou.
Aktuálně studuji v Praze na ČVUT obor Kybernetika a robotika, nicméně tento obor není ten, kterému bych se chtěl v budoucnu věnovat - proto budu přestupovat na Právnickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze. Už z tohoto je vidět mé univerzální zaměření - málokdo při změně oboru volí tak drastickou cestu.

Maturoval jsem v roce 2018 z:
češtiny (+ literatury, která je mým koníčkem)
matematiky včetně zkoušky Matematika+
španělského jazyka (moje přítelkyně je ze Španělska, takže španělštinu ovládám vysoko nad rámec běžných studijních osnov včetně hovorových výrazů a částečně i výrazy ve valencijském nářečí)
fyziky (pravidelná účast na Fyzikální olympiádě).

Můj studijní průměr v rámci výročních vysvědčení posledních 4 let osmiletého studia na gymnáziu byl 1,06, maturoval jsem s vyznamenáním.

Ve volném čase se věnuji fotografování, čtení knih, sledování aktuálního světového dění a spoustě dalších věcí (domácí práce, truhlářství,...).

Rád bych Vám nabídl doučování prakticky jakékoliv látky základní či střední školy. Zároveň jsem ale dostatečně sebekritický, takže pokud si v daném předmětu nebudu jistý, upozorním Vás předem. Jde hlavně o Vaši spokojenost!

Uvedená cena je orientační, vše záleží na domluvě, vzdálenosti, jakou bych dojížděl a počtu hodin.

OndraKontaktní formulář


Napsat referenci