Doučování všeho, co pomáhá řešit komplexní problémy 21. stoletíDominik J.

Dominik Jelínek
Účet ověřený:
matematika, objektově orientované programování, programování, informatika, tvorba webových stránek, javascript, Hardware, architektura počítačů, mikrokontrolery, návrh digitálních systémů, návrch software, databáze
Mohelnice, Bouzov Blažov, Olomouc
Doučuje i přes skype / internet
50Kč - 200Kč za 60 minut
po obědě, večer, víkend,
100% zodpovězených zpráv
1h průměrná rýchlost odpovědi

Nabízím doučování matematiky a informatiky pro ZŠ, SŠ i VŠ, ale pouze přes Skype, případně Google Hangouts nebo zoom.us.

Mám rád programovací jazyky Java, Javascript, ColdFusion, Scala, Kotlin, Bash, MSSQL, MySQL a JavaFX.
Rád řeším problémy funkcionálně.

Nejoblíbenější partie matematiky jsou teorie grafů, pravděpodobnost a statistika a diskrétní matematika.

Zajímám se o robotiku a umělou inteligenci, kterou ve volných chvílích samo-studuji.

Rád používám analogii při řešení problémů a ještě radši abstrahuji a fantazíruji.

Matematiku a informatiku jsem 5 let studoval na pedagogické fakultě v Ústí nad Labem a nabyté dovednosti jsem uplatnil v následném zaměstnání na střední škole tamtéž po dobu 5 let.

Na univerzitě jsem pracoval na projektu dvoukolového robota řízeného mikrokontrolerem PIC16877A programovaným v jazyce C. Jako prototypovou desku jsem používal platformu Arduino.

Následně jsem se přestěhoval do zahraničí, kde se 3 rokem uplatňuji jako web developer a pracuji s moderními technologiemi od serveru po prohlížeč. Nejraději pracuji na architektuře a na těch částech projektu, které zjednodušují práci ostatním.

Jako nejdůležitější projekt, na kterém jsem měl možnost pracovat byl návrh modulární architektury základního projektu a mobilní hybridní aplikace vytvořená nad Ionic frameworkem.

Pracuji s technologiemi Docker, Node JS, Wordpress, React, Redux, Angular JS, Angular, Electron JS, CommandBox a Framework One.

Malý přehled mých projektů lze nalézt na https://github.com/domino2

Mým nejduležitějším současným projektem je výhova 18 měsíční dcery a sebe sama.
Společnost nám se ženou při tom dělají koucourek Shadow, kočička Barbucha, pejsek Žofka a očekávaný lidský přírustek.Kontaktní formulář


Napsat referenci