Praktické doučování matematikyJakub H.

Jakub H
Účet ověřený:
matematika
Klášterec nad Ohří, Kadaň
140Kč - 290Kč za 60 minut
dopoledne, po obědě, večer, víkend,
dochází za studenty
75% zodpovězených zpráv
15h průměrná rýchlost odpovědi

Nabízím propracované doučování matematiky:

1. matematika podruhé - pro ty z vás, kteří v hodině matematiky neporozumí zcela probíranému učivu a potřebuji v klidu po škole vysvětlit znovu vše potřebné - takový typ doučování má dlouhodobý charakter (např. 1x za týden po celý školní rok)

2. blíží se písemka - v takovém případě je nutné se ozvat s dostatečným předstihem, nejlépe několik týdnů, nedá se očekávat, že jedno setkání vám zajistí zvládnutí písemky, záleží na náročnosti tématu i na nedostatcich, které daný člověk má, doporučuji se ozvat alespoň měsíc před očekávanou pisemkou nebo koncem pololetí

3. reparát - příprava na opravu, nutné se ozvat nejpozději v prvním týdnu v červenci

4. přijímací zkoušky - příprava, pouze omezená kapacita, nutno se přihlásit nejméně 6 týdnů před konáním přijímací zkoušky, cena za celý kurz dohodou (přijímací zkoušky na víceleté gymnázium, střední školu i vysokou školu)

5. jednorázové setkání nad úlohami, které dělají problém, nebo vysvětlení malého úseku probírané látky

CENÍK
1. 200 Kč (60 minut) - min. 6 setkání
2. 250 Kč (60 minut) - max. 5 setkání, jinak viz 1.
3. 1500 Kč za celý kurz (10x 60 minut), v případě navýšení 150 Kč (60 minut)
4. dohodou
5. 250 Kč (90 minut)

Ceny se mohou měnit v závislosti na náročnosti látky, množství připravených úloh apod.

Nezpracovávám za úplatu domácí úkoly, seminární ani další práce. Pomáhám studentovi, aby řešení úloh nalezl pokud možno sám, aby byl schopen úspěch zopakovat i u úlohy jiné.

Pokud během doučování narazíme na základní nedostatky (zlomky, mocniny, rovnice apod.), v rychlosti se pokusíme tneto problém vyřešit. Takové nedostatky totiž komplikují pochopení a správné řešení úloh z látek nadcházejících a náročnějších a nemá smysl se složitějšími věcmi zabývat, dokud neznalost není napravena.Reference

Ještě než přejdu k tomu, jaké má Jakub hodiny, bych chtěl začít tím, že je to skvělý člověk, se skvělým humorem a se spoustou empatie. Protože podle mě je to jedna z nejdůležitějších věcí, co se učitelství týče. K Jakubovi jsem se dostal skrz kolegyni mojí mamky z práce. První hodinu, co jsem za Jakubem přišel, tak jsem chtěl pomoct s výrokovou logikou. Nedal jsem mu prakticky žádné materiály a vlastně jsem chtěl začít úplně od začátku, s čímž neměl žádný problém a od začátku se mnou v klidu začal. V průběhu prvních dvou hodin, které jsem s Jakubem měl, jsem prakticky výrokovou logiku pochopil celou a odcházel jsem s pocitem, že to opravdu chápu a že mi to jde. Tím pro mě Jakub nasadil laťku opravdu vysoko a za poslední měsíce, co mě doučuje jsem nikdy neměl pocit, že by spadla níže. Ze všech hodin odcházím s pocitem, že mi bylo plně vysvětleno všechno co má a dokonce i spousta věcí navíc, co se mi bude hodit do budoucích látek. Když něco nechápu jedním způsobem, Jakub nemá problém to zkusit vysvětlit jiným. Dává příklady i jako domácí úkoly, množství příkladů je tak akorát, ani moc, ani málo. S doučováním jsem opravdu spokojen.

David K. - 21. 1. 2019

Jakub mě doučuje asi rok a za dobu doučování mám mnohem lepší známky z matematiky. Je klidný, umí látku vysvětlit několika způsoby a vždycky mi ukazuje souvislosti mezi jednotlivými latkami. Doporučuju.

Igor J. - 20. 1. 2019


Tento doučovatel aktuálně není dostupný. Zkus kontaktovat některého z níže doporučených:

Napsat referenci