Ruský jazyk pro děti v BrněRuská Š.

Ruská Škola v Brně
Účet ověřený:
ruština, ruský jazyk, ruský jazyk a literatura
Brno
Doučuje i přes skype / internet
200Kč - 350Kč za 60 minut
dopoledne, po obědě, večer, víkend,
dochází za studenty

Vážení rodiče, rádi bychom vám, především pak vaším dětem nabídli možnost doplňkového vzdělání v podobě kurzů pro ty, kteří potřebují nabýt či prohloubit jazykové znalosti v jednom z největších světových jazyků.

Ruská sobotní škola, která se nachází v centru Brna, nabízí moderní výuku ruského jazyka všem českým a bilingvním dětem ve věku od 4 do 17 let, které by se chtěly naučit psát, číst a mluvit hezky rusky.

Cílem Ruské školy v Brně je nabídka kvalitního vzdělání v ruském jazyce s podporou kreativity a iniciativy, které umožní dětem rozšíření a prohloubení dříve získaných znalostí se zlepšením motivace k výuce jazyka.

Naši profesionální učitelé - rodilé mluvčí s vysokoškolským vzděláním a dlouholetou praxí, najdou přístup ke každému žáků pomocí speciálních metod, aby výuka dítě opravdu zaujala. Děti se u nás učí v malých skupinách (max. 10 dětí v jedné skupině), mohou spolu přirozeně komunikovat a dobře spolupracovat v příjemné atmosféře a navíc získat mnohem více zkušeností, včetně možností kulturního rozvoje. Nabízíme také různé dílny určené pro žáky a další zajímavé aktivity, zaměřené na všestranný rozvoj osobnosti vašich dětí.

tel. +420 608 454 618
info@ruskaskolavbrne.cz
https://www.facebook.com/ruskaskolavbrne/
https://www.instagram.com/ruskaskolavbrne/
http://ruskaskolavbrne.cz/Kontaktní formulářNapsat referenci