Dr. Jan B.

Jan Bárta
Účet ověřený:
 chemie, matematika, fyzika, lékařská chemie, biochemie
  Praha
  290Kč - 300Kč za 60 minut
  dopoledne, po obědě, večer, víkend,
  dochází za studenty
  doučuje i skupiny
  100% zodpovězených zpráv
  6h průměrná rýchlost odpovědi

Absolvent Akademie Věd České Republiky - Ústav Organické Chemie a Biochemie. Dále VŠCHT (Ph.D. z Organické Chemie). Doučuji aktivně 15 let (věk 35 let). Vyučoval jsem semináře na VŠCHT: Organická chemie, Chemické výpočty, Bioorganická chemie. Před nedávnem jsem se vrátil z dvouleté stáže v Japonsku (postdoktorální studium - Kyushu University). Nyní se věnuji pouze doučování, takže jsem časově flexibilní. Připravuji k VŠ zkouškám, na maturitu, reparát, výpočty apod. Vyučuji také v angličtině (Cambridge IGCSE) a přes Skype. Připravuji studenty na LF UK (Modelové otázky - Chemie, Fyzika). Z matematiky doučuji např. diferenciální počet (derivace, integrály, funkce více proměnných, totální diferenciál), diferenciální rovnice a jejich aplikace, průběh funkce, stereometrie a planimetrie, analytická geometrie, nejrůznější rovnice a nerovnice. Mám za sebou spoustu pedagogických zkušeností a spokojených studentů.Reference

Velice dobré doučování, milý a trpělivý přístup. Doporučuji všem, kteří potřebují doučit nebo s něčím pomoct.

Kateřina P. - 20.09.2016

Pana Bártu rád doporučím. Skvělé jednání,osobní přístup a kvalitní výklad dané látky. Doporučuji ostatním.

Vláďa - 25.08.2016

Doučování od pana Bárty mohu doporučit, byla jsem spokojena, vysvělil mi otázky z organické chemie v dostupné formě, některé aspekty vysvětlil víc do hloubky, což usnadnilo celkové pochopení věci.

Alla M. - 29.06.2016

Dobré doučování. Naučil jsem se kvůli panu Bártovi chemii, kterou bych bez něj nedokázal udělat. Vřele doporučuji. :--)

Bořek P. - 27.06.2016

Honza je skvělý pedagog. Pomáhal mi s přípravou na celkem 3 zkoušky na ČZU, všechny jsem složila na 1. pokus :-) Mohu vřele doporučit.

Kateřina R. - 10.06.2016

Pana Dr. Bártu mohu na 100% doporučit. Časově mi vždy vyhověl a navíc doučování probíhalo u mě doma,takže žádné dojíždění.I přesto ,že na matematiku nebo chemii nejsem moc nadaný pan Dr.Bárta vždy látku skvěle vysvětlil a výborné výsledky se brzy dostavily .Za mě rozhodně 100% !!

Adam V. - 08.06.2016

Pana doktora Bártu mohu jen doporučit. Doučovaní z matematiky a chemie probíhalo u mě doma. Co se týče přístupu a výkladu látky, byl jednoznačně nejlepší ze všech, se kterými jsem se setkal (a nebylo jich v mém případě zrovna málo). Za mě jednoznačně 100% doporučení!! :-)

Matěj F. - 08.06.2016

Toto doučování mohu 100% doporučit. Diky tomu jsem se dostala na 1.lf, a to jsem s chemii i fyzikou měla vždy spíš problémy.

E. - 08.06.2016

Doučování bylo velmi přínosné. Líbilo se mi, že se lze domluvit na doučování z různých předmětů.

Zuzana W. - 07.06.2016

Zatím první doučování pro syna, ale hodnotíme velmi kladně. Syn pochopil vykládanou látku bez problémů.

Patrik O. - 15.05.2016


Kontaktní formulář


Napsat referenci