Doučování na míruViky K.

Viky Kravchenko
Účet ověřený:
matematika, český jazyk, ruština, hra na klavír
Praha
Doučuje i přes skype / internet
83% zodpovězených zpráv
8h průměrná rýchlost odpovědi

Ahoj, jmenuji se Viky Kravchenko, doučuji hlavně 1. - 5. třídu ZŠ, mám však i žáky z 1. ročníku SŠ, kterým jsem pomáhala s přijímacími zkouškami. Doučuji jak čechy tak i cizince, kteří mají problém s češtinou. Mohu nabídnout doučování v češtině a ruštině. U mladších děti mohu kromě matematiky a češtiny nabídnout také vypracování domácích úkolů a projektů z jiných předmětů. Mohu je také připravit na blížící se testy.
V tuto chvíli jsem sama studentkou. Studuji sedmým rokem na osmiletém gymnáziu a díky tomu si velmi dobře rozumím se svými žáky a snadno dokážu pochopit, co přesně jim dělá problém.
Za 60 minut si účtuji 250 Kč. Kromě samotného doučování mohu nabídnout také vytvoření domácích úkolů na procvičení či zlepšení se v matematice či češtině.

Pro starší studenty, kterým hoří termín s odevzdáním slohů a úvah můžu nabídnout vypracování těchto úkolů, cena závisí na zadání. ;)
Pro žáky, které doučuji to však neplatí, protože je mým cílem doučování dosáhnout toho, aby byl žák schopen si díky mým hodinám úkoly vypracovat na jedničku sám. :)

Pokud máte zájem o doučování, vypracování nějakého úkolu, vytvoření domácích úkolů nebo se chcete na něco zeptat, napište mi na mail viky@partnered.ch nebo mi zavolejte na číslo 775 501 511, na tomto webu moc často nejsem a nemám možnost vám tu včasně odpovědět.
Budu se těšit a přeji pěkný den :)Kontaktní formulářNapsat referenci