Doučování matematiky v BrněFilip Z.

Filip Zlámal
Účet ověřený:
matematika, statistika
Brno
200Kč - 350Kč za 60 minut
po obědě, večer,
dochází za studenty
90% zodpovězených zpráv
1h průměrná rýchlost odpovědi

Dobrý den,

jsem absolventem Přírodovědecké fakulty Masarykovy univerzity. Vystudoval jsem fyziku v oboru Teoretická fyzika a následně matematiku, obor Statistika a analýza dat (z obou studií mám titul Mgr.). V současné době dokončuji doktorské studium na Lékařské fakultě v oboru Fyziologie a patologická fyziologie.

V průběhu všech svých studií jsem mnohokrát měl možnost poskytovat své znalosti prostřednictvím individuálního doučování studentům MU a též formou výuky v rámci doktorského studia. Učení a doučování mne baví a naplňuje tím, že se mohu o své znalosti podělit s ostatními a pomoci jim pochopit, co jim zrovna není jasné. Z praxe vím, že každý máme mezery ve znalostech trochu jinde. Někomu stačí jen doplnit jen drobnost a skládačka se vyplní a je vidět celý obraz, u někoho je třeba naopak začít budovat znalosti "od píky". Při výuce a doučování kladu hlavní důraz na pochopení základních principů, snažím se vysvětlit, proč třeba používané postupy jsou tak, jak se učí (např. řešení rovnic v matematice). Také používám hodně konkrétních příkladů, aby daná látka byla lépe uchopitelná a pochopitelná. Snažím se též probírané téma vysvětlit s ohledem na zájmy studenta (např. má-li rád sport, lze toho využít k vysvětlení pojmu trajektorie, tu lze matematicky vyjádřit a spočítat, kdy doběhne do cíle při určité strategii běhu).

Chtěl bych Vám proto touto cestou nabídnout své znalosti formou doučování matematiky s důrazem na individuální potřeby žáka/studenta/klienta, a to pro studenty základních, středních i vysokých škol, a též pro ty z vás, kteří by si tyto znalosti rádi zopakovali, třeba pro potřeby výkonu své činnosti nebo jen čistě ze zájmu o matematiku, pokud budete chtít pochopit způsob myšlení ve zmiňovaných oborech. Též nabízím konzultace k řešení konkrétních problémů.

Filip ZlámalKontaktní formulářNapsat referenci