Soukromá výuka angličtiny Hlučín a OkolíJakub T.

Jakub Tomáš
Účet ověřený:
anglický jazyk
Hlučín, Karviná

Jsem studentem Ostravské univerzity a momentálně studuji obor Anglický jazyk a literatura na filozofické fakultě (3. ročník).
Soukromou výukou angličtiny se věnuji již čtvrtým rokem. Mám zkušenosti jak s výukou dětí, tak dospělých, včetně úplných začátečníků. Vyučuji obecnou nebo obchodní angličtinu pro jednotlivce a skupinky.
Mým studentům pomáhám v rozvíjení jazyka dle požadavků (maturita, doučování, konverzace, pracovní pohovor, a jiné). Také jim poradím, jak se mohou navíc zdokonalovat sami doma a najít si čas na procvičení angličtiny i během náročného dne. Každý můj student je individuální, má odlišné požadavky a potřebuje jinou metodu a délku výuky k pochopení a porozumění probírané látky, a proto se snažím společné lekce přizpůsobit každému z nich.
Mé lekce mají délku 45, 60 nebo 90 minut. Podle přání a všech požadavků si vždy se studenty domluvím frekvenci a délku výuky.
V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat na https://www.facebook.com/pg/AnglictinaHlucin/, mou mailovou adresu anglictina.tomas@email.cz nebo na tel. číslo: 605 014 304.
Budu se těšit na naši případnou spolupráci.
Jakub TomášKontaktní formulářNapsat referenci