Lucie R.

Lucie Rejdová
Účet ověřený:
 španělský jazyk, španělština, anglický jazyk, anglický jazyk - začátečník
  Brno
  200Kč - 250Kč za 60 minut
  dopoledne, po obědě, večer,
  dochází za studenty
  70% zodpovězených zpráv
  10h průměrná rýchlost odpovědi

Španělštinu i angličtinu používám téměř celý život a už několik let ji vyučuji. Vlastním certifikát DELE C1.
Momentálně učím hlavně přes skype, což je výhoda domácího pohodlí pro studenty, a místo, kde bydlí, tak nehraje roli. Ale dalo by se zařídit i osobní vyučování v Brně.
Kromě vyučování, i překládám.
Vyučovací hodina může probíhat s kompletní výukou (gramatika, konverzace, procvičování, snažím se do hodin vkládat i zábavu, takže nám často pomáhá hudba, videa, hry...) nebo může být jen čistá konverzace. Taky dělám i rychlokurzy, když si potřebujete oživit znalosti, protože zrovna brzo někam letíte/jedete, kde šj a aj užijete a už se vám hodně vykouřilo z hlavy.
Hodiny jsou prostě šité na míru studentům. A já se vždy těším na každého nového.Reference

S Luckou se učím španělštinu pátý měsíc a hodiny jsou super ! Původně jsem měla zaplacený kurz, ale ten jsem přestala navštěvovat, protože výuka byla něco příšerného a málem mi vzala nadšení do španělského jazyka. Je radost, když vidím pokroky z probrané lekce :-) Mám málo času, takže výuka španělštiny přes skyp je velkou výhodou. Pro mě je individuální výuka velké plus, protože se zaměříme na věci, které mi nejdou a těm se pak společně věnujeme. Lucku mohu vřele doporučit :-)

Vendula P. - 26.03.2015


Kontaktní formulář


Napsat referenci