Výuka angličtiny a španělštiny - SkypeLucie R.

Lucie Rejdová
Účet ověřený:
španělský jazyk, španělština, anglický jazyk, angličtina, španělský jazyk - začátečník, španělský jazyk - mírně pokročilý, anglický jazyk - začátečník, anglický jazyk - mírně pokročilý
Brno, Celá ČR, Praha
Doučuje i přes skype / internet
250Kč - 350Kč za 60 minut
dopoledne, po obědě, večer,
dochází za studenty
doučuje i skupiny
100% zodpovězených zpráv
2h průměrná rýchlost odpovědi

Hello, Hola! Moje jméno je Lucie a je mi 26 let. Jsem lektorka španělštiny a angličtiny. Z toho už několik let učím tyto dva jazyky. Pocházím z Brna, momentálně ale přijímám pouze studenty přes Skype. Kdo se Skypu obáváte, není třeba. Dnes stačí jakýkoliv počítač, notebook, tablet nebo i chytrý telefon a můžete mít hodiny online z pohodlí vašeho domova. Manipulace je s ním velice jednoduchá.
Jazyky jsou moje vášeň, ráda cestuji a čtu. A zároveň moc ráda předávám znalosti jazyka, jelikož vím, jak je v dnešní době důležité se domluvit. Jsem flexibilní časově i náplní hodin. Ráda poskytnu kompletní gramatiku, ale třeba i jen konverzaci, pokud se potřebujete rozmluvit. Každý člověk je jiný, tak připravuji hodiny každému na míru. Taky jsem dost trpělivá a to se hodí. Hodiny můžu obohatit i o reálie v případě zájmu.
Vlastním mezinárodní certifikát DELE C1 a mezinárodní certifikát kurzu lektorství TEFL.Reference

Sháněla jsem doučování pro dceru před maturitou. Před rokem její angličtinářka zpochybnila, že by dcera vůbec z angličtiny mohla odmaturovat. Náhodou jsem zde natrefila na Lucii. Možnost Skype doučování mi přišla vlastně skvělá, protože se snadněji hledají společné termíny a nevadí vzdálenost. Přesto jsem to trochu vnímala jako sázku do loterie, o Lucii jsem nic nevěděla. A jak dcera dopadla? Má DVOJKU! To mluví za vše.Lucie, moc děkujeme!

Markéta R. - 26. 5. 2019

S Luckou se ucim anglictinu par mesicu. Jeji trpelivost je az zarazejici a diky jeji schopnosti vysvetlit i ja citim posuny. Diky moznosti ucit se online a ochote v pripadne potreby zmen terminu se mohu venovat praci ci studiu dle potreby. Diky Lucce me anglictina bavi, vrele ji doporucuji.

David - 9. 1. 2019

Hodiny s Luckou jsou skvělé. Je milá, sympatická a španělštinu ovládá na perfektní úrovni. Individuální hodiny dávají prostor zaměřit se na to, co člověk nechápe a kde tápe. Nikdy nebyl problém vše znovu vysvětlit, abych to pořádně pochopila. Za mě skvělá zkušenost.

Jana M. - 2. 10. 2018

Lucka mě učí angličtinu. Jsem věčný začátečník. Má se mnou trpělivost a vždy vše dobře vysvětlí. Myslím, že se s Luckou mohu konečně posunout dál než jen věčný začátečník. Baví mě to a opravdu se něco naučím. Lucku moc doporučuji.

Iva - 1. 10. 2018

S Luckou se učím španělštinu pátý měsíc a hodiny jsou super ! Původně jsem měla zaplacený kurz, ale ten jsem přestala navštěvovat, protože výuka byla něco příšerného a málem mi vzala nadšení do španělského jazyka. Je radost, když vidím pokroky z probrané lekce :-) Mám málo času, takže výuka španělštiny přes skyp je velkou výhodou. Pro mě je individuální výuka velké plus, protože se zaměříme na věci, které mi nejdou a těm se pak společně věnujeme. Lucku mohu vřele doporučit :-)

Vendula P. - 26. 3. 2015


Fotky a certifikátyKontaktní formulářNapsat referenci