Lekce angličtiny s profesionální lektorkouMarie Č.

Marie Č
Účet ověřený:
angličtina, anglický jazyk - business, angličtina - konverzace, anglický jazyk - zš, anglický jazyk - sš, anglický jazyk - certifikáty, obchodní angličtina, anglický jazyk - pokročilý, anglický jazyk - mírně pokročilý, anglický jazyk - začátečník, anglický jazyk - středně pokročilý
Praha
Doučuje i přes skype / internet
3 odučené lekce
490Kč - 490Kč za 60 minut
dopoledne, po obědě, večer,
dochází za studenty
doučuje i skupiny
100% zodpovězených zpráv
2h průměrná rychlost odpovědi

Jsem lektorka s mgr. vzděláním v oboru Anglický jazyk (FF UK v Praze) a držitelka mezinárodního certifikátu CAE (hodnocení A - úroveň C2). Spolupracovala jsem s několika jazykovými školami, kde jsem zajišťovala individuální a skupinovou výuku obecného i obchodního zaměření. Mezi mé klienty patří jednotlivci i firmy.

Lekce sestavím tak, aby vyhovovaly přesně Vašim potřebám. Doporučím vhodný postup studia a materiály. Můžeme se zaměřit na obecnou angličtinu, rozvíjet prezentační dovednosti nebo trénovat mluvení.

Jak učím:
-důraz na komunikaci a aktivní užití slovní zásoby a gramatiky
-aktivní zapojení studentů do lekce
-osvojení praktických výrazů pro běžné situace
-pestré moderní materiály, aktivity a pomůcky

Ceník:
• individuální lekce: 490Kč za 60 min., 690 Kč za 90 min.
• skupina 2-4 studentů: 590 Kč za 60 min., 790 Kč za 90 min.
• skupina 5 a více studentů: 690 Kč za 60 min., 890 Kč za 90 min.

*V případě dojíždění je účtováno cestovné cca 100 Kč.Reference

Marie je velmi příjemná a trpělivá lektorka, která má vždy hodiny perfektně připravené. Angličtině skvěle rozumí, neboť mi byla vždy schopná vysvětlit veškeré mé dotazy a pochybnosti o užití gramatiky, slovíček, výslovnosti, .. Určitě doporučuji! L.

Lucie K. - 6. 5. 2020

Marie je zkušená a trpělivá lektorka. Hodiny s ní rychle ubíhají. Na hodinu je vždy dobře připravená. Ve výuce děláme velké pokroky. V.

Věra T. - 30. 11. 2019

Marie hodiny doplňuje o zajímavější formy výuky. Hry, stylizovane rozhovory, poslech z reálného života . Je velmi flexibilní v tématech (hledá dle mých zájmů) = konverzujeme nebo cvičíme gramatiku na něčem co mě zajímá. U mě je ještě důležité, že drží i tak plan co chce za danou hodinu projít . M

Michael M. - 22. 11. 2019


Kontaktní formulářNapsat referenci