Učení jazyků a hudby hlavně (ale nejen) pro děti, rodilý mluvčíJaroslav V.

Jaroslav Vymer
Účet ověřený:
anglický jazyk, základy hudební teorie, španělský jazyk - začátečník, španělština - začátečník, angličtina - konverzace, hra na kytaru, akustická kytara, hudební teorie, hra na ukulele
Praha (5, 6, po domluvě i jinde), Praha Západ (Tursko, Velké Přílepy, Horoměřice), Kralupy nad Vltavou
Doučuje i přes skype / internet
250Kč - 400Kč za 60 minut
dopoledne, po obědě, večer, víkend,
dochází za studenty
100% zodpovězených zpráv
15h průměrná rýchlost odpovědi

Jmenuji se Jára, vyrůstal jsem v trilingvní rodině a od malička mluvím angicky a španělsky (nutno podotknout, že anglicky mnohem lépe). V 15 letech jsem si udělal nejvyšší dosažitelný certifikát angličtiny na úrovni C2 od Cambridge, ze španělštiny jsem státně maturoval na úrovni B2. Od malička zpívám a věnuji se hudbě. Momentálně jsem aktivní zpěvák a skladatel v rámci žánrů Soul, Blues a Jazz. Příští rok začnu studovat pedagogickou fakultu UK v oborech angličtina a hudební výchova.

Výuka jazyků:
Mám dvě malé sestry a rád pracuji s malými dětmi školního věku, mé nejmladší žačce je 7 let, ale učím i svou 6letou předškolní sestru. Nicméně hodiny angličtiny nabízím všem věkovým kategoriím. Výuku zaměřuji už u nejmladších dětí na praktickou využitelnost, tedy především jednoduché věty, které jim poslouží v rámci jejich koníčků a každodenního fungování. Také se snažím rozvíjet jejich slovní zásobu a chápání skladby věty, aby byli z vět, které už znají, schopny vytvořit věty nové pouhou záměnou užitých slov.
To platí však pro veškeré věkové kategorie, i pro dospělé. Výuku zaměřím individuálně dle vašich zájmů a pracovních povinností tak, abyste co nejdříve mohli angličtinu prakticky využívat.

Výuka kytary, zpěvu a hudební teorie:
Děti se hodně rychle začnou nudit, když nevidí rychlé výsledky. Mým cílem při výuce kytary je hlavně je motivovat jednoduchými melodiemi, aby v cvičení pokračovali a u nástroje zůstali. Učím je především jednoduché melodie na jedné struně až dvou, které si sami vyberou ze svých oblíbených písní. Také je učím základní akordy ve zjednodušených formách pro dva prsty, postupujeme podle toho, jak rychle se vyčerpají jejich prsty a jak rychle se jim vytvoří mozoly. Základy hudební teorie rád vysvětluji názorně právě s pomocí nástrojů. Při výuce zpěvu je důležitá spíše než přesnost tónů hlavně zdravá technika, děti jí mají přirozenou a velice jednoduše se bez zábran rozvíjí reprodukcí různých zvuků (např. bzučení jako trumpeta nebo mňoukání jako kočka). S výukou zpěvu nemám zatím zkušenosti, jsem proto ochoten ji nabídnout za nižší cenu.

Učím i skupiny do 3 lidí za zvýhodněnou cenu.Fotky a certifikátyKontaktní formulářNapsat referenci