Individuální doučování matematiky (ZŠ, SŠ, VŠ), příprava na přijímací zkoušky na SŠ nebo VŠ. Příprava na maturitní zkoušky či zkoušky/zápočty na VŠ.Miroslav K.

Miroslav Körschner
Účet ověřený:
matematika, Excel, Word, Access, příprava na maturitu, informatika
Praha, Most
Doučuje i přes skype / internet
15 odučených lekcí
200Kč - 400Kč za 60 minut
dopoledne, po obědě, večer, víkend
doučuje i skupiny
100% zodpovězených zpráv
1h průměrná rýchlost odpovědi

Dobrý den, matematiku doučuji již 6tým rokem (od úrovně ZŠ až po VŠ). Připravím Vás na přijímací zkoušky na SŠ, gymnázia, VŠ, maturitní zkoušku, zkoušku/zápočet na VŠ nebo Vám jenom třeba pomůžu s domácím úkolem. Pravidelné doučování matematiky během školního/akademického roku s garancí zlepšení prospěchu. Upřednostňuji individuální doučování jeden na jednoho, žádné skupinové lekce! Kromě matematických věd Vás dále mohu naučit efektivně ovládat MS Excel, MS Access (práci s databázemi), MS Word (znalost se hojně využívá na vypracování diplomových, bakalářských či seminárních prací). Vystudoval jsem management finančních rizik - pojistné inženýrství. Aktuálně pracuji v pojišťovně na pozici pojistného matematika. Doučování mám jako svůj koníček a vnímám to jako snahu pomáhat potřebným. Pokud Vás má nabídka zaujala, neváhejte mne kontaktovat :-)Reference

Milá komunikace a skvělá spolupráce s příklady VŠ matematiky. Mohu jen doporučit 🙂.

Pavlína C. - 19. 5. 2020

Na 100% doporučuji všem kteří nezvládají Matematiku a i jiné učivo . Mirek je skvělý učitel, dá se na něj spoléhnout, na poslední chvíli je ochotný poradit, komunikace super, přátelsky přístup. Celkově si učitele Mirka fakt moc chválím 😇😇

Karolin M. - 25. 4. 2020

Míra je naprosto fantastický lektor, nejen, že se mi vždycky snaží vyjít vstříc časově, ale pokaždé najde optimální způsob, jak učivo nejjednodušším způsobem vysvětlit. Navíc je to příjemný týpek!!

Mr A. - 14. 4. 2020

Výborně vysvětlená látka doporučuji

Isabella P. - 12. 4. 2020

Doučovanie neprebehlo vzhľadom k častému presúvaniu lekcií. Teda nemôžem doporučiť.

Katarína H. - 9. 4. 2020

Pan učitel Mirek je skvělý, vysoce profesionální a díky svému přátelskému přístupu si lehce vytvoří se žákem dobrý vztah, který napomáhá učení. Mému synovi velmi pomohl projít úskalím matematiky, nakonec si syn zlepšil známku na vysvědčení o dva stupně. Velmi doporučuji!

Jana A. - 5. 4. 2020

Mira je v pohodě, všechno dobře srozumitelně vysvětlí a má trpělivost. Určitě doporučuji

David M. - 9. 3. 2020

Vyborny doucovatel so skvelym pristupom :)

Patrícia J. - 18. 11. 2019

Super přístup, skvělá domluva. Mohu s klidným srdcem doporučit !

Filip N. - 17. 11. 2019

Naprostá spokojenost, super komunikace a forma vysvětlování.

Klára H. - 13. 11. 2019

Bohužel nemohu pána doporučit. Neodpovídá na zprávy, na první hodinu ani nedorazil. Bez omluvy bez vysvětlení.

Bar N. - 8. 11. 2019

Kdyby učitelé ve školách byli schopni vysvětlit látku způsobem, jakým ji vysvětluje tento doučovatel, tak by nikdo nemusel na doučování chodit! :) Absolutně výborný přístup, vše probíhá v příjemném prostředí. Rozhodně doporučuji dál. A já Ti moc děkuju za skvělou přípravu ke zkouškám! :)

Lenka P. - 15. 6. 2019

Nejlepší učitel, jakého jsem kdy měl. Skvělý pozitivní přístup. Vysvětluje skvělým způsobem a člověk chápe rychle. Velké díky bombardaku;)))

Vladimír V. - 8. 6. 2019


Fotky a certifikátyKontaktní formulářNapsat referenci