Doučování AJ od studenta prestižní Anglické univerzity za skvělou cenu!Michal P.

Michal Peňáz
Účet ověřený:
anglický jazyk - začátečník, anglický jazyk - sš, anglický jazyk - příprava na maturitu, anglický jazyk - business, přijímací pohovory v angličtině
Česká Třebová, Třebovice u Lanškrouna
Doučuje i přes skype / internet
180Kč - 200Kč za 60 minut
dopoledne, po obědě, večer, víkend,
dochází za studenty
doučuje i skupiny
100% zodpovězených zpráv
15h průměrná rýchlost odpovědi

Jmenuji se Michal Peňáz a v současné době jsem studentem Northumbria University v městě Newcastle na severovýchodě Anglie. Během následujícího roku si dávám, z osobních důvodů, od školy pauzu a tak zde nabízím své služby. Northumbria University je prestižní univerzitou v UK. Mezi absolventy patří Jonathan Ive, hlavní designér Apple Inc.

Angličtina je mojím koníčkem a zábavou. Každým rokem se účtastním charitativní akce National Novel Writing Month - napsal jsem již dvě novelly každá 50,000 slov dlouhá. Také pracuji na fantasy románu, který mám v plánu publikovat. Vše ovšemže píši v AJ.

Ať už potřebujete Angličtinu k zkoušce, na dovolenou, pohovor nebo jen tak pro zábavu dám vám svou plnou pozornost a společně dojdeme k nastavenému cíli.

Každá má hodina je 90 minut dlouhá a účtuji si pouhým 250 Kč za Skype lekci a 300 Kč za osobní setkání. K dispozici mám prostory školy v oblasti svého bydliště.Kontaktní formulářNapsat referenci