Perfect English and Russian as well...Maya K.

Maya Kasabov
Účet ověřený:
angličtina, ruština
České Budějovice
Doučuje i přes skype / internet
200Kč - 300Kč za 60 minut
dopoledne, po obědě,
100% zodpovězených zpráv
5h průměrná rýchlost odpovědi

Za 34 let v USA (polit. uprchlik) jsem dokoncila sve profesni vzdelani, mela vlastni firmu, poradala seminare, jako "vedeni a osobni rozvoj", pozdeji, "zdravi a krasa" a dalsi motivacni temata. Publikovala jsem v USA stovky clanku clanku prijatych s nejvyssim pozitivnim hodnocenim. Odjela jsem sice, ale zajem o me psani pokracuje, takze mohu prijmou pouze limitovany pocet studentu. Mluvim plynne nekolika dalsimi jazyky. Tady, pri setkani se studenty anglickeho jazyka jsem zjistila, ze jim schazi hlavne spravna vyslovnost, schopnost plynulejsi konverzace a vlastni porozumeni jazyku. Je to dnes svetovy jazyk a pokud vim, treba Indie zvlada toto ucivo obdivuhodne. Ani prizvuk nemaji spatny. Nakonec jsem jako vedlejsi cinnost ucila USA/INDIE bez problemu. Kdo ma zajem se naucit anglictinu nejen spravne, ale i tak, jak se opravdu uziva, jsem tady pro vas.
Co se tyce Ruskeho jazyka, jsem napul Ruska, po matce, takze tento jazyk mam rovnez na urovni rodile mluvci.
Preji vsem hodne uspechu a pamatujte si toto:
"Cesta k cili muze byt trnita, ale zahrada za ni je kvetinova"
Srdecne,
Maya


***prosim, vezmete na vedomi, ze jsem tady velice kratce, takze rada tady uvitam pratelske tvare a take zodpovim i zvedave otazky, ktere se naskytnou. Jinak jsem vdova s malym Yorkshire terrierem a mnoha zajmy, psani, cetba, yoga, meditace, atd...nikdy jsem se jeste nenudila...Reference

Doučování angličtiny: výborná a rychlá komunikace. Vždy vyhoví co se týká termínu. Líbí se mi, že klade důraz na konverzaci, což pro mě jako pro začátečníka je těžké, ale co se týká poslechu, tak velmi důležité. Poradí a pomůže i s frázemi, které v žádné jazykové škole nenaučí. Jde o výrazy z praxe a života(zkušeností) z USA. Pro mě výhoda, že lektorka mluví jak rodilý mluvčí a přitom stejně tak ovládá " nejen" češtinu. Maximální spokojenost

Marcel P. - 3. 1. 2020

Maya je skvělá učitelka, vřele doporučuji lidem, kteří se chtějí zdokonalit a plynule začít mluvit.

Michala Ř. - 27. 12. 2019

Maya se pro mě stala Guru. Výuka angličtiny probíhá v přátelském duchu a na takové bázi, abyste při vycestování do zahraničí neměli problém s mluvením a hlavně, aby vám protistrana rozuměla. Maya využívá svým dlouholetých zkušeností v zahraničí a promítá je do výuky na kterou se pečlivě připravuje s ohledem na praktické využití jazyka. Za mě nejlepší lektorka, se kterou jsem se setkal - vřele doporučuji!

Tomáš P. - 27. 10. 2019

Maya je ideální učitelka pro ty, kteří jsou názoru, že ovládnutí a "zažití si" jazyka není otázkou doplňování písmenek do cvičebnic a biflování se gramatiky. Maya se přizpůsobí úrovni a potřebám žáka, prioritou je správná výslovnost, jednoduché a správné používání jazyka. Její dlouhodobý pobyt v USA jí staví na roveň rodilého mluvčího, avšak s výhodou konzultace / vysvětlení v českém jazyce. Mayu oceňuji jako osobnost s laskavým přístupem, trpělivostí, širokým přehledem, vysokým nadhledem, zdravým životním postojem a hlavně zářivým srdcem. Angličtina není to jediné, co může svým žákům předat. Děkuji.

Michal A. - 7. 10. 2019

Velmi příjemná a profesionální lektorka angličtiny. Oceňuji její individuální přístup, každá lekce je přizpůsobena mým potřebám a požadavkům (v mém případě správná výslovnost). Vyhovuje mi nejen způsob výuky, ale zejména její přátelský přístup. Maya has a big heart :)

Zaneta S. - 19. 8. 2019

Výborná učitelka, skvělý člověk a hlavně pozitivní přístup. Hodiny s paní lektorkou jsou zábavné, člověk se dozví o kultuře v jiných zemí a nechybí ani úsměv na její tváři 🙂 žádné poučky, žádná složitá gramatika, učí angličtinu, tak jak se s ní člověk opravdu dorozumí a s kterou se setká.

Helča H. - 12. 8. 2019

Paní lektorka je profesionální a velmi empatická. Její znalost angličtiny na úrovni rodilé mluvčí a také výborná znalost češtiny je pro mě velmi důležitá pro správné pochopení jazyka a rychlejší pokroky. Pokud zvažujete investovat do výuky angličtiny, pak zcela jistě velmi doporučuji.

Pavel M. - 16. 7. 2019

Skvělý přístup - žádné zbytečné biflování gramatiky a pouček, které vám ve výsledku k ničemu nebudou. Oceňuji snahu o to dostat angličtinu "pod kůži", porozumět jí, naučit se v ní přemýšlet. Přesně k tomu jste v hodinách této učitelky vedeni. Jistě už po pár lekcích uvidíte pokrok.

Eliška - 1. 7. 2019

Výborná učitelka, hodiny jsou přizpůsobeny individuálním potřebám, probíhají zábavnou formou a přitom mají spád, jsou vidět pokroky. Hodiny angličtiny jsou určitě dobře proinvestované peníze.

Andrea T. - 24. 5. 2019


Fotky a certifikátyKontaktní formulářNapsat referenci