Perfect English and Russian as well...Maya K.

Maya Kasabov
Účet ověřený:
angličtina, ruština
České Budějovice
Doučuje i přes skype / internet
200Kč - 300Kč za 60 minut
po obědě, večer, víkend,
100% zodpovězených zpráv
1h průměrná rýchlost odpovědi

Za 34 let v USA (polit. uprchlik) jsem dokoncila sve profesni vzdelani, mela vlastni firmu, poradala seminare, jako "vedeni a osobni rozvoj", pozdeji, "zdravi a krasa" a dalsi motivacni temata. Publikovala jsem v USA stovky clanku clanku prijatych s nejvyssim pozitivnim hodnocenim. Odjela jsem sice, ale zajem pokracuje, takze mohu prijmou pouze limitovany pocet studentu. Mluvim plynne nekolika dalsimi jazyky. Tady, pri setkani se studenty anglickeho jazyka, jsem zjistila, ze jim schazi hlavne spravna vyslovnost, schopnost plynulejsi konverzace a vlastni porozumeni jazyku. Ucte se anglictinu a spravne. Je to dnes svetovy jazyk a pokud vim, treba Indie zvlada toto ucivo obdivuhodne. Ani prizvuk nemaji spatny. Nakonec jsem jako vedejsi cinnost ucila USA/INDIE bez problemu. Kdo ma zajem se naucit anglictinu nejen spravne, ale i tak, jak se opravdu uziva, jsem tady pro vas.
Vse nejlepsi a hodne uspechu.
Srdecne,
Maya***prosim, vezmete na vedomi, ze jsem tady velicekratce a budu rada tady najit pratelske tvare a take rada zodpovim i zvedave otazky, ktere se naskytnou. Jinak jsem vdova s malym Yorkshire terrierem a mam zatim vice casu se vam venovat v ruznou dobu. Dekuji.M.Reference

Velmi příjemná a profesionální lektorka angličtiny. Oceňuji její individuální přístup, každá lekce je přizpůsobena mým potřebám a požadavkům (v mém případě správná výslovnost). Vyhovuje mi nejen způsob výuky, ale zejména její přátelský přístup. Maya has a big heart :)

Zaneta S. - 19. 8. 2019

Výborná učitelka, skvělý člověk a hlavně pozitivní přístup. Hodiny s paní lektorkou jsou zábavné, člověk se dozví o kultuře v jiných zemí a nechybí ani úsměv na její tváři 🙂 žádné poučky, žádná složitá gramatika, učí angličtinu, tak jak se s ní člověk opravdu dorozumí a s kterou se setká.

Helča H. - 12. 8. 2019

Paní lektorka je profesionální a velmi empatická. Její znalost angličtiny na úrovni rodilé mluvčí a také výborná znalost češtiny je pro mě velmi důležitá pro správné pochopení jazyka a rychlejší pokroky. Pokud zvažujete investovat do výuky angličtiny, pak zcela jistě velmi doporučuji.

Pavel M. - 16. 7. 2019

Skvělý přístup - žádné zbytečné biflování gramatiky a pouček, které vám ve výsledku k ničemu nebudou. Oceňuji snahu o to dostat angličtinu "pod kůži", porozumět jí, naučit se v ní přemýšlet. Přesně k tomu jste v hodinách této učitelky vedeni. Jistě už po pár lekcích uvidíte pokrok.

Eliška - 1. 7. 2019

Výborná učitelka, hodiny jsou přizpůsobeny individuálním potřebám, probíhají zábavnou formou a přitom mají spád, jsou vidět pokroky. Hodiny angličtiny jsou určitě dobře proinvestované peníze.

Andrea T. - 24. 5. 2019


Fotky a certifikátyKontaktní formulářNapsat referenci