Perfect English and Russian as well...Maya K.

Maya Kasabov
Účet ověřený:
angličtina, ruština
České Budějovice
Doučuje i přes skype / internet
200Kč - 300Kč za 60 minut
po obědě, večer, víkend,
100% zodpovězených zpráv
5h průměrná rýchlost odpovědi

Za 34 let v USA (polit. uprchlik) jsem dokoncila sve profesni vzdelani, mela vlastni firmu, poradala seminare, jako "vedeni a osobni rozvoj", pozdeji, "zdravi a krasa" a dalsi motivacni temata. Publikovala jsem v USA stovky clanku clanku prijatych s nejvyssim pozitivnim hodnocenim. Odjela jsem sice, ale zajem pokracuje, takze mohu prijmou pouze limitovany pocet studentu. Mluvim plynne nekolika dalsimi jazyky. Tady, pri setkani se studenty anglickeho jazyka, jsem zjistila, ze jim schazi hlavne spravna vyslovnost, schopnost plynulejsi konverzace a vlastni porozumeni jazyku. Ucte se anglictinu a spravne. Je to dnes svetovy jazyk a pokud vim, treba Indie zvlada toto ucivo obdivuhodne. Ani prizvuk nemaji spatny. Nakonec jsem jako vedejsi cinnost ucila USA/INDIE bez problemu. Kdo ma zajem se naucit anglictinu nejen spravne, ale i tak, jak se opravdu uziva, jsem tady pro vas.
Vse nejlepsi a hodne uspechu.
Srdecne,
Maya***prosim, vezmete na vedomi, ze jsem tady velice kratce a muj majetek a doklady teprve budou putovat z USA pres more. Budu velice rada tady najit pratelske tvare a rada zodpovim i zvedave otazky, ktere se naskytnou. Jinak jsem vdova s malym Yorkshire terrierem a mam zatim vice casu se vam venovat v ruznou dobu. Dekuji.M.Reference

Výborná učitelka, hodiny jsou přizpůsobeny individuálním potřebám, probíhají zábavnou formou a přitom mají spád, jsou vidět pokroky. Hodiny angličtiny jsou určitě dobře proinvestované peníze.

Andrea T. - 24. 5. 2019


Fotky a certifikátyKontaktní formulářNapsat referenci