Aneta Š.

Aneta Š.

Odpovídá v průměru do 17 hod.
17 hod
Od 250 Kč/hod

Aneta Š.

Doučování angličtiny a francouzštiny přes Skype - z pohodlí vašeho domova

  • 14 odučených lekcí
  • Doučuje také online
  • Preferované časy: dopoledne, po obědě, večer, víkend
Cena Od 250 Kč/hod
Preferované časy: dopoledne, po obědě, večer, víkend

Kontaktní formulář

Doučovatel není aktivní

Tento doučovatel se zde už nějakou dobu neobjevil. Zkuste vyhledat nového doučovatele, který vám odpoví na váš požadavek.

Vyhledat jiného doučovatele

Popis

Jsem studentkou vysoké školy ve Francii, kde studuji již třetím rokem. V září nastupuji do prvního ročníku magisterského studia v Paříži. Jedním z důvodů, proč jsem se rozhodla odejít na studia do zahraničí, je má láska k cizím jazyků. Výuka na mé škole probíhá ve francouzštině a v angličtině, setkávám se s nimi i v každodenním životě a oběma jazykům se věnuji již od dětství. Minulý rok jsem strávila na ročním Erasmu v kanadském Québecu. Z angličtiny vlastním certifikát CAE (C1). Nyní bych ráda předala své znalosti a zkušenosti dál. Ve výuce se ráda přizpůsobím všem vašim požadavkům a představám, důležitý je pro mě individuální přístup ke každému studentovi. Učím spíše formou konverzace, vše ale záleží na vaší úrovni. Důležité je, podle mě, umět se domluvit a hlavně - nebát se mluvit :).
Výuka by probíhala formou Skype, takže z pohodlí vašeho domova :)
V letních měsících (červen, červenec, srpen) je možnost i prezenční výuky v Českých Budějovicích, místo záleží na domluvě.
V případě jakýchkoliv otázek mě neváhejte kontaktovat. Budu se těšit na případnou spolupráci! :)

Reference (1)

Kristina H.

Kristina H.

Neověřená reference

Aneta je výborná doučovatelka, má vysokou úroveň angličtiny a jednoduše vám vysvětli všechna složitá gramatická pravidla. Procvičujete konverzace i na složitá témata. Samozřejmě Anetu doporučuju jako dobrou specialistku, je velmi chytrá a prostě nádherná slečna, a taky zodpovědná a vzdělaná doučovatelka.

Blogy (1)

Jak se nebát studia v zahraničí

Pro většinu středoškolských i vysokoškolských studentů je výjezd na půlroční nebo roční Erasmus, či dokonce dlouhodobé studium v zahraničí, sice životním snem, ale také velkým strašákem. V tomto…