Naučím I nenaučitelnéPascal R.

Pascal Rakotomizao
Účet ověřený:
francouzština, a anglický jazyk
Praha 2
Doučuje i přes skype / internet
60% zodpovězených zpráv
25h průměrná rychlost odpovědi

www.******
Vice než 25 let zkušeností (deti/mládež/starší)Reference

Po půl roce individuálního učení francouzského jazyka musím říct, že Pascal učí skvěle. Domluva perfektní, vždy připraven na hodinu. Důraz dává na domácí přípravu, tudíž se student lépe a rychleji posouvá. Vždycky jsem se na hodiny s ním těšila. Z nuly mě vytáhl na komunikativní úroveň za půl roku, za což jsem mu vděčná.

Kateřina M. - 9. 12. 2019

Doporucuji velice! Pascal má individuální přístup, vše srozumitelně vysvětlí a na jeho hodiny jsem se pokaždé těšila. A co je podstatné, není s ním nuda :-)

Jana K. - 4. 7. 2019

Ráda bych vám doporučila Paskyho, jako nejlepšího učitele a i jako člověka s dobrým humorem. Jeho hodiny nejsou nikdy nudné. Anglicky mě doučuje jednou týdně už půl roku. Vždy se na setkání s nim velice těším. Aneta

Aneta G. - 3. 7. 2019

Doučování s Pascalem je super. Chodím k němu na angličtinu rok, hodiny mě baví a angličtina se stává mým oblíbeným jazykem. Doučujících angličtiny jsem již měla více, Pascal nemá konkurenci. Příští rok bych chtěla pokračkovat (tedy jestli mě Pascal vezme😊). Vřele doporučuji Magdaléna Š.

Magdaléna Š. - 2. 7. 2019

K Pascalovi chodí už tři roky moje dcera na angličtinu a přesto, že má v týdnu dost jiného programu, nechce se angličtiny s Pascalem vzdát. Je to sympaťák, který dokáže rozmluvit snad i němého a ten bude z hodin chodit s úsměvem a pocitem, že mluvit anglicky je snadné. Takže mohu jen doporučit.

Daniela M. - 2. 7. 2019

Pascala mohu skutečně vřele doporučit. Jeho přístup k výuce cizích jazyků je skvělý, zábavný a neotřelý. Doučoval moji 13-letou dceru francouzštinu, když potřebovala dohnat učivo za půl roku při přestupu na školu do zahraničí. Nejenom, že ji to super doučil, ale zároveň ji i pro francouzštinu tak nadchnul, že se ji dcera i nadále učí velmi ráda. Určitě doporučuji Jarka

Jarka V. - 2. 7. 2019

S Paskym jsem konečně porozuměla anglické gramatice, jednotlivým časům a přestala jsem se bát mluvit. Dříve jsem měla x různých učitelů aj, každý se držitel učebnice stránku po stránce a nedokázal se přizpůsobit potřebám žáků. Pasky je úplný opak “tradičního” učitele a hodiny s ním nejsou nikdy nudné. Vřele doporučuji.

Hany S. - 2. 7. 2019

Individuální přístup, umí najít společnou nit s každou věkovou skupinou (učil mě, mé kamarády i spolužačku syna). Neotřelý způsob výuky, který zaujme, vynikající výsledky. Vřele doporučuji. L.

Linda M. - 2. 7. 2019


Kontaktní formulářNapsat referenci