Individuální výuka hudby (harfy, klavíru, teorie atd.) se v Praze a příprava k příjmacím řízení hudebního zaměřeníDenisa C.

Denisa Chromá
Účet ověřený:
harfa, klavír, hudební teorie, improvizace
Praha 6, Praha
450Kč - 550Kč za 60 minut
dopoledne, po obědě, večer, víkend,
dochází za studenty
doučuje i skupiny

Denisa Chromá, DiS.
V současnosti se nejraději věnuji své vlastní harfové a klavírní třídě, soukromé tvorbě, rozšíření repertoiru o další virtuózní skladby, umělecké činnosti a spolupráci s hudební agenturou Phenomenal Angels (2018) pod jménem Aysha Denisse v živých improvizacích s DJ´s.
V letech 2013-2016 vlastní každodenní sólová několikahodinová vystoupení pro 5* hotel a pedagogická činnost, které se věnuji od 17ti let, také v Aj.
Účinkování na festivalech (sólové vystoupení s JFO - Jeunesses Musicales, Pražské jaro, Harfové dny, Pražský hudební festival, atd.).
Hostování na společenských a kulturních akcích napříč žánry (křest CD kapely Calm Season).
Spolupráce se spisovateli a soudobými skladateli.
2004 –2007 – Janáčkova konzervatoř v Ostravě, obor harfa, externí výpomoc v JFO (Janáčkova filharmonie Ostrava) jako první či druhá harfenistka, vlastní jazzové uskupení:
Jazz Harp Quartet
2007-2010 – Pražská konzervatoř Na Rejdišti, obor harfa (zakončeno maturitou (2008) a Absolutoriem (2010)
2010 – 2013 – HAMU, Hudební Akademie Múzických Umění, zakončeno bakalářským koncertem (2013)
Vyučované obory: harfa, klavír
Vzdělání, praxe: Studium harfy na Janáčkově konzervatoři, Pražské konzervatoři s absolutoriem, HAMU. Praxe a dovednosti: improvizace na harfu i klavír v jakékoliv tónině a hudebním žánru, virtuózní sólový program, pedagogická činnost: vyučuji harfu, klavír, hudební teorii a improvizaci. Umělecké jméno Aysha Denisse.

Orientační cena výuky:
550 Kč / 60 minutKontaktní formulářNapsat referenci