Přátelská, individuální konverzace v AJ - získej sebevědomí v cizím jazyce a rychle se rozmluv :)Alex M.

Alex Müllerová
Účet ověřený:
angličtina - konverzace, anglický jazyk - conversations
Praha 5, Stodůlky
Doučuje i přes skype / internet
400Kč - 450Kč za 60 minut
po obědě, večer,
100% zodpovězených zpráv
15h průměrná rýchlost odpovědi

Vzpomínám si, že mi v začátcích komunikace v AJ nejvíce pomohly individuální konverzace s lektorem, které mě zbavily strachu mluvit a připravily na maturitu. Na gymnáziu jsem sice měla hodiny angličtiny několikrát týdně, ale v praxi jsem ji neuměla používat.

Jakmile jsem překonala tuto zábranu, začalo to jít přirozeně, až jsem nakonec dosáhla současné úrovně C1.

K té jsem se po prvotním rozmluvení s lektorem dopracovala několika delšími zahraničními pobyty, které jsem absolvovala ještě při studiu na VŠ, a na kterých jsem pracovala jako dobrovolník (a na posledním, v Japonsku, jsem už naopak já sama učila středoškoláky angličtinu).
Dále jsem se v jazyce zlepšila díky studiu v zahraničí v rámci programu Erasmus+, a nejvíce pravděpodobně díky roční pracovní zkušenosti z anglického Oxfordu, kde jsem byla zaměstnaná jako projektový manažer v nevládní organizaci. V neposlední řadě mě v jazyce také posunulo předchozí zaměstnání v mezinárodním korporátu, kde se jako hlavní jazyk používala pouze angličtina.
Mám certifikát FCE a CAE.

Nabízím pravidelné anglické konverzace přátelskou formou, tak, aby si student přestal uvědomovat, že se učí a místo toho v cizím jazyce už přímo myslel, aniž by si svoji řeč předem připravoval.

Hodiny mohou sloužit jako příprava na maturitu, na studium na zahraniční VŠ, nebo např. na práci v zahraničí/zahraniční firmě.
Student může být jakékoliv úrovně, cílem lekcí je rozmluvit žáka, všechen čas tedy využijeme výhradně k mluvení, na které ve škole nebývá dostatek prostoru - veškerá konverzace bude probíhat v AJ.

Ideálně se lekce hodí pro ty, kteří mají gramatický základ, ale bojí se ho využívat v praxi při mluvení.

60 min - 450 kč
90 min - 650 kč

Nabízím 15 min skype hovor zdarma. Na něm bychom viděli, jestli se nám spolu dobře pracuje a zda budete mít zájem o placené lekce. Zároveň bychom si ověřili Vaši úroveň angličtiny a pokud by byl zájem, tak i domluvili podrobnosti ohledně termínů lekcí, intenzity, jejich podoby, atd.Kontaktní formulářNapsat referenci