Nechtějte dobrého studenta, chtějte dobrého učitele.Vladimír J.

Vladimír Janisch
Účet ověřený:
matematika
Ostrava
Doučuje i přes skype / internet
220Kč - 300Kč za 60 minut
dopoledne, po obědě, večer, víkend,
dochází za studenty
100% zodpovězených zpráv
10h průměrná rýchlost odpovědi

Jsem absolvent bakalářského studia Matematiky a Informatiky, aktuálně studuji Učitelství Matematiky a Informatiky pro SŠ. Také několik let na pracuji jako učitel matematiky v jedné soukromé organizaci (týdně mám kolem 20 studentů středních škol a víceletých gymnázií).

Vyučuji jakoukoliv středoškolskou matematiku a velkou část vysokoškolské (v případě VŠ bude vzhledem k rozsahu a různorodosti učiva napříč obory potřeba předchozí konzultace).Reference

Vladimír J. mě provázel celým čtvrtým ročníkem SŠ až k maturitě kterou bych bez jeho pomoci určitě nesložil. Vždy chodí na hodiny připraven, je schopný vysvětlit či přiblížit jakýkoli matematický okruh. K jeho hlavní kvalitě však patří, že umí vysvětlit věci vždy několika způsoby. Nesnaží se učňovi vtlouct do hlavy jeden jeho postup nebo opakovat pořad dokola stejný výklad. Zkrátka se umí učni přizpůsobit. Osobně mi vyhovovalo jak se snažil učiva propojovat a naznačovat, z čeho jisté věci vychází. Tento styl výkladu určitě hodně pomohl při učení další látky, protože jsem ji vnímal jako rozšíření něčeho o čem jsme si už dříve něco řekli. (Tento postup vyhovoval mě, jak jsem už uvedl, umí se přizpůsobit.) Je přátelský a se spoustou svých učňů skvěle vychází hlavně proto, že vůbec nepůsobí jako typický učitel.

Petr P. - 9. 8. 2019


Kontaktní formulářNapsat referenci