Němčina, angličtina - okres Nový JičínVojtěch D.

Vojtěch Dořičák
Účet ověřený:
německý jazyk, anglický jazyk
Kopřivnice, Příbor, Nový Jičín
Doučuje i přes skype / internet
150Kč - 250Kč za 60 minut
dopoledne, po obědě, večer, víkend,
dochází za studenty
67% zodpovězených zpráv
4h průměrná rýchlost odpovědi

Němčinu a angličtinu vás začnu učit klidně od začátku, nebo doučím základní i středně pokročilou úroveň - do školy, práce, nebo klidně i jen pro zábavu, rád se vám přizpůsobím.

Jsem student Masarykova gymnázia v Příboře. Angličtině se věnuji již devět let v rámci školy a rozvíjím ji hlavně ve volném čase. Několikrát se mi podařila vyhrát oblastní (krajská) kola ve hře Scrabble v angličtině. Němčině se věnuji již pět let a je pro mě velkou zálibou. Jsem několikanásobný výherce okresních kol soutěže v německé konverzaci a podařilo se mi dosáhnout i druhého místa v krajském kole německé konverzace. Konverzuji plynně. Již dvakrát jsem vyhrál mezinárodní kolo v soutěži v recitaci německých básní. Ve volném čase se navíc věnuji například španělštině.Reference

Potřeboval jsem se před pracovním pohovorem německy rozmluvit a malinko se na pohovor připravit. Bylo pro mě klíčové, že se Vojtěch ozval telefonicky, takže jsme se dokázali hned jednoduše domluvit na termínu. Konverzace probíhala velice přirozeně a přátelsky. Sám jsem nevěděl, co přesně bych chtěl procvičit a Vojtěch dokázal konverzovat spontánně, nenuceně. Měl připravené i materiály modelového pohovoru, takže po procvičení jsem odešel i se slovní zásobou k tématu. Perfektní, díky moc, ať se daří!

David M. - 14. 1. 2020


Kontaktní formulářNapsat referenci