Hravé hodiny angličtiny a flétnyNikita M.

Nikita Machytková
Účet ověřený:
anglický jazyk - začátečník, zobcová flétna
Praha 4, Praha 10, Praha 11
Doučuje i přes skype / internet
50% zodpovězených zpráv
48h+ průměrná rýchlost odpovědi

INFO:
Doučuji především děti ve věku předškoláků a prvního stupně základní školy.
První hodina flétny/angličtiny je u mě nezávazná za sumu 200Kč/60min, kdy se student rozhodne, zdali chce pokračovat. Oficiální cena za hodinu pak bude 250Kč/60min.
Flétnu mohu na první hodiny zapůjčit a noty mám k dispozici.
Na hodiny mohu dojíždět do výše uvedených lokalit, ale je možné je absolvovat i u mě doma.
Po domluvě je možná kombinace výuky flétny a angličtiny v jedné hodině po 30 minutách nebo výuka hry na flétnu v angličtině za drobný příplatek 300Kč/60min.

KONTAKTY: Email - nikitamachytkova@seznam.cz
Telefon - 604 963 124

NĚCO O MNĚ:
Ahoj,
jmenuji se Nikita Machytková a jsem v prvním ročníku gymnázia Opatov.
Už od malička mám vřelý vztah k hudbě. Ve školce jsem se začala věnovat hře na zobcovou flétnu, což mi vydrželo osm let, než jsem přestoupila na flétnu altovou a příčnou, na což hraju v Základní umělecké škole Vadima Petrova. Také se věnuji zpěvu, jsem samouk na klávesy a něco zvládnu i na kytaru. V každém případě zobcovou flétnu ovládám ze všeho nejlépe a proto bych své znalosti ráda předala dál. :)
Co se týče angličtiny, tak tento jazyk miluji a proto si užívám každou chvilku, kdy ho mohu používat. Také si myslím, že každý by měl znát alespoň její základy, jelikož je velice užitečná. A ty základy se můžeš naučit se mnou! Moje vlastní zkušenost s úrovní výuky angličtiny v mateřských školách a na prvním stupni základních škol není příliš dobrá. V každém případě angličtina nemusí být vnímána jen jako nudný předmět ve škole.
Na závěr dodávám, že se bude jednat o britskou angličtinu, spíše hovorovou, a pokud jde o přízvuk a výslovnost, tak tě s radostí naučím, jak znít jako pravý Brit. Well see you soon! ;)Kontaktní formulářNapsat referenci