Flexibilní doučování po celé PrazeTadeáš H.

Tadeáš Hapal
Účet ověřený:
matematika - zš, fyzika - zš, čeština - zš, angličtina - zš, německý jazyk - zš
Praha
Doučuje i přes skype / internet

DŮLEŽITÁ INFORMACE - v případě zájmu o doučování mě prosím kontaktujte NE ZDE přes formulář, ale přímo na můj mail tadeas.hapal@outlook.com

Jsem Tadeáš Hapal, je mi 17 let, bydlím v Praze a studuju třetím rokem gymnázium.

Nabízím doučování matematiky, fyziky, češtiny, angličtiny a němčiny pro předškoláky, žáky obou stupňů základních škol včetně přípravného doučování na přijímací zkoušky na školy střední. S doučováním těchto předmětů mám už delší a dobré zkušenosti. Úspěšně jsem absolvoval několik matematicko-fyzikálních olympiád. Setkal jsem se i s doučováním matematiky hrou a obrázky nebo s indickým počítáním. Jazyky pravidelně udržuju, a to včetně jazykových pobytů v zahraničí a rozsáhlých zahraničních kontaktů.

Jsem časově flexibilní jak přes všední dny, víkendy i prázdniny. Rád dojedu kamkoli po Praze, ať k žákovi domů nebo na některé z vhodných veřejných míst. Možnost doučování u mě doma není možná.

Nabízím i individuální přípravu výukových materiálů, včetně učebnic a dalších pomůcek. Není problém ani s aktivním kontaktem v rámci doučování přes mobil, mail, sociální sítě a videohovory.

Cena za 60 minut je dohodou - odvíjí se podle místa, času a výukových materiálů.Kontaktní formulářNapsat referenci