Teacher and actor based in PragueJames B.

James Beaumont
Účet ověřený:
anglický jazyk
Praha
Doučuje i přes skype / internet
500Kč - 500Kč za 60 minut
po obědě, večer,
dochází za studenty
doučuje i skupiny
100% zodpovězených zpráv
1h průměrná rýchlost odpovědi

[Česky níže]

Hi! My name's James and I'm a native English speaker from the U.K. I have a CertTESOL English teaching certificate from Trinity College London and I'm also a trained actor with an M.A. from East 15 Acting School in London. I work as both and I'm glad to share my experience.

I offer English lessons in English, but don't worry, I have experience teaching complete beginners. I can teach individuals, or in small groups.

I also offer acting lessons for performers who need to work on building a character, analysing texts, audition preparation, improvisation and much more. I have years of experience in theatre, television, film, advertising and voice work and I would be happy to help anyone who wants to work on their craft.

I am also able to proofread any English text that you need to check.

For more information, please contact me at: jamesbeaumont15@hotmail.com

I look forward to working together!

James

--------------------

Moje jméno je James a jsem anglicky mluvící rodilý mluvčí z Velké Británie. Mám certifikát učitele angličtiny (CertTESOL z Trinity College v Londýně). Zároveň jsem vystudovaný herec (magisterský titul na East 15 Acting School v Londýně). Oběma profesím se věnuji a moc rád předám své zkušenosti.
 
Nabízím lekce angličtiny v angličtině, ale nemusíte mít obavy, mám zkušenosti s výukou úplných začátečníků. Výuka probíhá individuálně, ale i v malých skupinkách.
 
Zároveň nabízím lekce herectví pro performery, kteří potřebují zapracovat na budování hrané postavy, rozborech textů, přípravě na konkurzy, improvizaci a na mnoho dalšího. Mám letité zkušenosti s hraním v divadle, televizi, reklamě a voiceovery a rád pomůžu komukoliv, kdo by chtěl na sobě zapracovat.
 
Také dělám korektury jakýchkoliv textů v angličtině, které budete potřebovat zkontrolovat.
 
Pro více informací mě neváhejte kontaktovat na e-mailu: jamesbeaumont15@hotmail.com
 
Budu se těšit na spolupráci,
 
JamesKontaktní formulářNapsat referenci