Doučování českého jazyka a literatury pro ZŠ, SŠ a maturanty, Doučování Anglického jazyka po úroveň B1 a pro maturanty. Komplexní příprava na státní maturitu.Anna M.

Anna Mikulová
Účet ověřený:
český jazyk, čeština, čeština - zš, čeština - sš, anglický jazyk, anglický jazyk - mírně pokročilý, anglický jazyk - státní zkouška
Brno, Krnov
70% zodpovězených zpráv

Dobrý den,

jsem studentka MU a mám vystudovanou Střední pedagogickou školu. Doučuji český jazyk jak pro děti na základní škole, tak studenty středních škol, které čeká státní maturitní zkouška, jež zahrnuje i literaturu v didaktickém testu a sloh. Doučuji také Anglický jazyk po úroveň B1 a přípravuji na státní maturitní zkoušku z AJ, včetně přípravy témat na mluvenou část (speaking). Velice dobře se orientuji také v pedagogice, psychologii a ZSV.
K doučování jsem se dostala před pár lety, kdy jsem doučovala děti ze základní školy a dvě studentky SŠ, které následně složily úspěšně maturitní zkoušku. Jelikož mám vystudovanou pedagogickou školu, mohu nabídnout širokou škálu vyučujících metod a postupů, jak předmětem proklouznout jako na vodě. Na střední škole jsem měla souvislou praxi v družině, kde mimo jiné probíhalo i doučování.
Pokud hledáte někoho, kdo Vás připraví na maturitní zkoušku, nebo zlepší Vaši úroveň v daném předmětu, ozvěte se mi.Tento doučovatel aktuálně není dostupný. Zkus kontaktovat některého z níže doporučených:

Napsat referenci