Doučování Matematiky a Fyziky za studentské cenyKristián Š.

Kristián Šalata
Účet ověřený:
matematika, fyzika
Praha, Praha 8
Doučuje i přes skype / internet
250Kč - 300Kč za 60 minut
po obědě, večer, víkend
dochází za studenty
70% zodpovězených zpráv

Som momentálne študent matematiky a fyziky na Matematicko-fyzikálnej fakulte Karlovej univerzity. Matematika ani fyzika mi nerobí žiaden problém, doučujem spolužiakov už od strednej školy. Rád vysvetľujem veci zábavnou a praktickou formou pričom kladiem dôraz na pochopenie problému. Veľmi rád rozoberám aj komplikovanejšie problémy :).

Som dostupný o víkendoch a v piatok, ostatné dni skôr večer.

V prípade potreby sa neváhajte ozvať. Napríklad aj na tel.č. ********

S pozdravom Kristián Šalata :)Reference

Tento veľmi milý a cieľavedomý študent mi bol veľmi nápomocný aj v prípadoch, kedy som si už nevedel dať rady s daným prípadom. Za veľké plus dávam aj jeho ochota prispôsobiť sa môjmu rozvrhu. Kristián sa určite riadi vetou : “v jednoduchosti je krása”. Ďakujem ešte raz za ochotu a obrovskú trpezlivosť. Určite odporúčam.

Patrik G. - 15. 10. 2019

Tento nadšenec je naozaj skvelou voľbou ak potrebuješ pomôcť či už s matematikou alebo fyzikou. Je veľmi zodpovedný, spoľahlivý s naozaj ľudským prístupom. Nemá problém sa prispôsobiť akejkoľvek úrovni vedomostí v oboch oboroch. Je vytrvalí a snaží sa nájsť riešenie ako čo najlepšie problém objasniť. Odporúčam všetkými desiatimi.

Karina Š. - 14. 10. 2019

Kristián je veľmi slušný, skromný a najmä vynikajúco vzdelaný v danej vysokoškolskej doméne - perfektne ma dokázal pripraviť na dve skúšky z Matematickej analýzy. Pochopiteľne vysvetľuje a rôzne problémy ukazuje na názorných príkladoch. Okrem iného je aj vynikajúci fyzik! Myseľ má bystrú a veľmi rád sa púšťa do akýchkoľvek orieškov. Vrelo odporúčam!

Veronika Č. - 11. 10. 2019


Kontaktní formulářNapsat referenci