Angličtina intenzivně!Tereza J.

Tereza Jandová
Účet ověřený:
anglický jazyk
Praha
Doučuje i přes skype / internet
200Kč - 300Kč za 60 minut
dopoledne, po obědě, večer,
100% zodpovězených zpráv
21h průměrná rýchlost odpovědi

Zdravím všechny, kteří mají zájem o intenzivní výuku anglického jazyka.

Učení angličtiny se věnuji již několik let. Anglický jazyk jsem studovala pět let na pedagogické fakultě. V rámci studií jsem doučovala, připravovala studenty k maturitě a učila dospělé v jazykové škole. Po studiu jsem učila dva roky na základní škole a dále doučovala a připravovala studenty k maturitě (většinu z nich přes skype). Během studií jsem pobývala rok v Anglii a půl roku na studijním pobytu v Belgii. Nyní žiji opět v zahraničí, kde učím malé děti anglicky. Momentálně tedy doučuji přes skype. Web doucuji.eu jsem objevila teprve nedávno, proto zde zatím nemám žádné reference.

Mám opravdu radost z toho, když vidím, jak se studenti zlepšují. V hodinách se soustředím na komunikaci a výslovnost, která je často opomíjena, ale je nedílnou součástí mluveného projevu. Ke komplexnímu užívání jazyka je zapotřebí procvičovat všechny jazykové dovednosti. Primárně samozřejmě záleží na vašich požadavcích, prioritách a společné domluvě.

Nejlepší hodiny jsou ty, ve kterých si doučovatel a student rozumí a mají i nějaké to společné téma ke komunikaci. Ráda chodím do přírody, sportuji a zajímám se o umění.

Pokud máte jakékoliv otázky, ráda je zodpovím.
Děkuji za zvážení!
TerkaFotky a certifikátyKontaktní formulářNapsat referenci