Nina Š.

Nina Špačková
Účet ověřený:
anglický jazyk, angličtina, anglický jazyk - začátečník, anglický jazyk - pokročilý, anglický jazyk - příprava na maturitu, anglický jazyk - mírně pokročilý, anglický jazyk - komunikace, francouzský jazyk, francouzský jazyk - pokročilý, francouzský jazyk - začátečník, francouzský jazyk - státní zkouška, francouzský jazyk - konverzace, francouzský jazyk - business, angličtina pro děti od 3-6 let, angličtina pro děti, doučování dětí
Brno
Doučuje i přes skype / internet
260Kč - 300Kč za 60 minut
dopoledne, po obědě, večer, víkend,
dochází za studenty
doučuje i skupiny
90% zodpovězených zpráv
1h průměrná rýchlost odpovědi

Dobrý den,

Nabízím výuku a doučování anglického a francouzského jazyka pro děti a dospělé

ANGLIČTINA:
Angličtině se věnuji od základní školy. Po tříletém pobytu /2011-2014/ ve Velké Británii, kde jsem pracovala, studovala angličtinu a denně komunikovala anglicky. Mám více pokročilou úroveň angličtiny a vlastním mezinárodní zkoušku- certifikát FCE (2014)
Momentálně pracuji jako lektorka angličtiny pro děti v MŠ a ZŠ.

FRANCOUZŠTINA:
Francouzštinu jsem studovala od ZŠ až po VŠ(Ped.faMU) zakončenou Státní zkouškou z Francouzštiny. Celkem tedy 16 let včetně ročního pobytu ve Francii.
Pracovala jsem v anglicky a francouzsky mluvících firmách a také jako učitelka FJ na gymnáziu. Hovořím plynule francouzsky.

Nabízím výuku obou jazyků s důrazem na rozšíření slovní zásoby,procvičování gramatiky a konverzaci dle individuálních potřeb každého.
Tato výuka je především pro dospělé a studenty SŠ a VŠ. Doučuji všechny pokročilosti. Možnost výuky přes Skype.

Nabízím doučování angličtiny i pro děti od 3-15let.

- Předškolní děti (3 - 6 let)
Probíráme základní slovíčka a gramatické jevy
( jméno, barvy, pocity, čísla, předložky, zvířata, rodina, dny v týdnu,hodiny atd.) hravou a zábavnou formou.

Děti na ZŠ(7 let-15 let)
Nabízím individuální lekce, vysvětlení gramatiky, procvičování slovní zásoby a konverzace dětem přístupnou, zábavnou a kreativní formou.

Na bližší informace Vám ráda odpovím emailem.

Těším se na společnou výuku s Vámi!

Mgr. Nina ŠpačkováReference

Děkuji paní Mgr.Špačkové za pomoc v přípravě na příjimací zkoušky na jazykovou školu mého syna.Během krátké doby byla schopna doplnit veškeré nedostatky v AJ a dopomohla tak synovi k výbornému umístění na 2.místě.Vždy ochotná,milá,výuku vede zábavnou formou. Kontakt rozhodně doporučuji.

Hana L. - 8. 8. 2016

Podle mého názoru je slečna Nina na správném místě. Doučování mi pomohlo. Je flexibilní, trpělivá, milá. Při vyuce si všímala co mi nejde a na to se pak dále zaměřovala.

Iveta H. - 8. 7. 2016


Kontaktní formulář


Napsat referenci