Výuka angličtiny pro děti Brno, Výuka a doučování pro dospěléNina K.

Nina K.
Účet ověřený:
anglický jazyk, angličtina, anglický jazyk - začátečník, anglický jazyk - mírně pokročilý, francouzský jazyk, francouzský jazyk - začátečník, francouzský jazyk - konverzace, angličtina pro děti od 3-6 let, angličtina pro děti, doučování dětí
Brno-venkov, Brno-město, Kuřim
Doučuje i přes skype / internet
300Kč - 400Kč za 60 minut
dopoledne, po obědě, večer,
dochází za studenty
doučuje i skupiny
40% zodpovězených zpráv
37h průměrná rychlost odpovědi

Dobrý den,

Nabízím výuku a doučování anglického a francouzského jazyka pro předškolní děti(3-7 let), školní děti(6-14) dospívající a dospělé.

ANGLIČTINA:
Angličtině se věnuji od základní školy. Po tříletém pobytu /2011-2014/ ve Velké Británii, kde jsem pracovala, studovala angličtinu a denně komunikovala anglicky mám více pokročilou úroveň angličtiny a vlastním mezinárodní zkoušku- certifikát FCE (2014) . Od r. 2017 vedu kurzy angličtiny v mateřských školách v Brně a okolí pro děti 3-7 let.

Nabízím soukromé doučování pro:

Děti 3-8let : Výuka probíhá hravou a zábavnou formou. Novou slovni zásobu se učíme skrz poslouchání a posléze zpívání anglických dětských písniček,opakujeme a procvičujeme již probranou látku skrze kartičky s obrázky,rozšiřujeme souvislosti,čteme si pohádkové knížky pro děti. Děti se na konci šk.roku dokáží domluvit např.na letní dovolené.
Cena: 400Kč:1 lekce
Balíček 10 lekci: 3800Kč
Balíček 15lekci: 5500Kč
Ceny platí pro výuku 1-2 děti ve věku 3-8 let. V ceně je zahrnuta i doprava.

Děti 8-14 let: Výuka probíhá formou doučování probírané látky ve škole. Dětem pomáhám pochopit gramatiku skrz důkladné vysvětlení a procvičování na příkladech, ať už písemně nebo ústně. Dále se zaměřuji na to, co je zrovna aktuální, akutní-např. příprava na písemky, zkoušení, zkoušky na střední školy. Hodiny jsou doplňeny procvičováním slovní zásoby a komunikací v AJ.
Na začátku se domluvíme i na učebnici.
Cena: 350Kč/ 60min - 1 lekce
V ceně je zahrnuta i doprava do 15km

Výuka angličtiny pro dospělé od 18 let a výše:
Výuka angličtiny s důrazem na rozšíření slovní zásoby, procvičování gramatiky a konverzaci dle individuálních potřeb každého.
Cena: 350Kč/1 lekce/ 60min
Doprava 50Kč není zahrnuta.

FRANCOUZŠTINA
Nabízím doučování francouského jazyka pro děti i dospělé, úroveň A0( začátečník)- B2 středně pokročilý. Vlastím mezinárodní certifikát z francouzštiny a mám státní jazykovou zkoušku.

Na bližší informace Vám ráda odpovím emailem.
Těším se na společnou výuku s Vámi!

Mgr. Nina KulheimováReference

Hana L. Hana L.
0 odučených lekcí

Děkuji paní Mgr.Špačkové za pomoc v přípravě na příjimací zkoušky na jazykovou školu mého syna.Během krátké doby byla schopna doplnit veškeré nedostatky v AJ a dopomohla tak synovi k výbornému umístění na 2.místě.Vždy ochotná,milá,výuku vede zábavnou formou. Kontakt rozhodně doporučuji. - 8. 8. 2016

Iveta H. Iveta H.
0 odučených lekcí

Podle mého názoru je slečna Nina na správném místě. Doučování mi pomohlo. Je flexibilní, trpělivá, milá. Při vyuce si všímala co mi nejde a na to se pak dále zaměřovala. - 8. 7. 2016Kontaktní formulář