Aleš S.

Aleš Sapák
Účet ověřený:
 angličtina
  Brno-Slatina, Olomoucká 164a
  270Kč - 290Kč za 60 minut
  dopoledne, po obědě, večer,
  doučuje i skupiny
  100% zodpovězených zpráv
  3h průměrná rýchlost odpovědi

Vlastní učebna Olomoucká 164a. Konverzace, gramatika, poslech, čtení s porozuměním, psaní, a výslovnost. Příprava na zkoušky STANAG 6001 SLP1-3. Firemní výuka, telefonování, prezentace, slovní zásoba pro výkon povolání. Výuka se přizpůsobuje přáním a potřebám studenta. Praxe 14 let, studijní pobyt USA, Anglie a Irsko. Přátelský, trpělivý a vstřícný přístup. Snadná dostupnost a parkování. Cena 279 Kč/60min,Reference

Pan Sapák mě připravoval na zkoušku z technické angličtiny na vysoké škole. Zkoušku jsem udělal. Profesionální přístup, mohu jen doporučit.

Jiří R. - 10.01.2017

Výuku u pana Sapáka mohu jen doporučit. Hodiny probíhaly nejen profesionálně, ale i značně otevřeně a v přátelském duchu, což značně zmírnilo mou nervozitu a moc si takového přístupu a práce ze strany kantora cením. Doučování splnilo všechny mé předpoklady, jak ze strany domluvy a časové flexibility, tak s obsahem problematiky, která byla vždy zaměřena na mé nedostatky a prosby. Je to člověk s výbornými znalostmi v oboru a až překvapující materiální připraveností. Materiály pro výuku mi byl ochotný vždy poskytnout a mohl jsem se kvalitně připravovat a samovzdělávat ve svém volném čase. V případě nutnosti vyhledat doučování z anglického jazyka určitě nebudu váhat kontaktovat právě pana Sapáka.

Matěj J. - 07.01.2017

Potřeboval jsem se připravit na zkoušku STANAG 6002 level 2 a na doporučení jsem zkusil pana Sapáka. S výukou jsem byl spokojený. Byla zaměřena na mé nedostatky a procvičovali jsme témata ke zkoušce, kterou pan Sapák velice dobře zná a má na ní plno materiálů. Zkoušku se mi nakonec podařilo složit a já mohu výuku pana Sapáka vřele doporučit.

Filip Z. - 06.01.2017

Výuka probíhá individuálně a přizpůsobuje se mým potřebám, což zejména časově není úplně jednoduché. Pan Sapák se vždy snaží aby hodiny byly co nejvíce tématické a reagovaly na aktuální situaci. Po zkušenostech z tohoto i z podobných portálů rozhodně jeden z mála učitelů, kteří k výuce přistupují profesionálně.

Michal H. - 18.11.2016

Skvělý učitel. Hodiny má připravené, gramatiku vysvětluje jednoduše a jasně. Nejede podle šablony, ale opravdu podle přání a potřeb. Hodiny jsou maximálně využité. Já si pana Sapáka našla před necelým rokem a vnímám u sebe v jazyce velký krok vpřed. Navíc je milý a pohodový, takže rozhodně doporučuji.

Jana F. - 03.11.2016

S výukou pana Sapáka mám výborné zkušenosti. Ochotně mi vyšel vstříc s angličtinou „na míru“. Mohu jen doporučit.

Vít Z. - 01.11.2016

Naprosto profesionální přístup. Doporučuji všem, kteří se chtějí v angličtině zdokonalit. Maximální připravenost ze strany vyučujícího, spolehlivost a výhoda vlastní učebny se všemi potřebnými materiály.

Petra M. - 20.10.2016

Mám časově náročnou profesi a ochota a flexibilita ze strany p.Sapáka je velice vzacná vlastnost. Co se týka vyuky, tak z mého pohledu pan Sapák je bezkonkurenčně nejlepší a vřele doporučuji. Hanzalová

Patricie H. - 07.10.2016

Výborná komunikace a ochota vyjít vstříc jsou vlastnosti, které jsou pro mne (jsem technicky orientovaný člověk) k nezaplacení.

Mojmír M. - 16.09.2016


Fotky a certifikátyKontaktní formulář


Napsat referenci