Aleš S.

Aleš Sapák
Účet ověřený:
 angličtina
  Brno-Slatina, Olomoucká 164a
  270Kč - 290Kč za 60 minut
  dopoledne, po obědě, večer,
  doučuje i skupiny
  100% zodpovězených zpráv
  1h průměrná rýchlost odpovědi

Vlastní učebna Olomoucká 164a. Konverzace, gramatika, poslech, čtení s porozuměním, psaní, a výslovnost. Příprava na zkoušky STANAG 6001 SLP1-3. Firemní výuka, telefonování, prezentace, slovní zásoba pro výkon povolání. Výuka se přizpůsobuje přáním a potřebám studenta. Praxe 14 let, studijní pobyt USA, Anglie a Irsko. Přátelský, trpělivý a vstřícný přístup. Snadná dostupnost a parkování. Cena 279 Kč/60min, Více na http://www.anglictina-alex.cz/Reference

Výuka probíhá individuálně a přizpůsobuje se mým potřebám, což zejména časově není úplně jednoduché. Pan Sapák se vždy snaží aby hodiny byly co nejvíce tématické a reagovaly na aktuální situaci. Po zkušenostech z tohoto i z podobných portálů rozhodně jeden z mála učitelů, kteří k výuce přistupují profesionálně.

Michal Havelka - 18.11.2016

Skvělý učitel. Hodiny má připravené, gramatiku vysvětluje jednoduše a jasně. Nejede podle šablony, ale opravdu podle přání a potřeb. Hodiny jsou maximálně využité. Já si pana Sapáka našla před necelým rokem a vnímám u sebe v jazyce velký krok vpřed. Navíc je milý a pohodový, takže rozhodně doporučuji.

Jana Fialová - 03.11.2016

S výukou pana Sapáka mám výborné zkušenosti. Ochotně mi vyšel vstříc s angličtinou „na míru“. Mohu jen doporučit.

Vít Zabloudil - 01.11.2016

Naprosto profesionální přístup. Doporučuji všem, kteří se chtějí v angličtině zdokonalit. Maximální připravenost ze strany vyučujícího, spolehlivost a výhoda vlastní učebny se všemi potřebnými materiály.

Petra Mlénská - 20.10.2016

Mám časově náročnou profesi a ochota a flexibilita ze strany p.Sapáka je velice vzacná vlastnost. Co se týka vyuky, tak z mého pohledu pan Sapák je bezkonkurenčně nejlepší a vřele doporučuji. Hanzalová

Patricie Hanzalova - 07.10.2016

Výborná komunikace a ochota vyjít vstříc jsou vlastnosti, které jsou pro mne (jsem technicky orientovaný člověk) k nezaplacení.

Mojmír Mičkal - 16.09.2016


Kontaktní formulář


Napsat referenci