Aleš S.

Aleš Sapák
Účet ověřený:




 angličtina
  Brno-Slatina, Olomoucká 164a
  270Kč - 290Kč za 60 minut
  dopoledne, po obědě, večer,
  doučuje i skupiny
  100% zodpovězených zpráv
  3h průměrná rýchlost odpovědi

Vlastní učebna Olomoucká 164a. Konverzace, gramatika, poslech, čtení s porozuměním, psaní, a výslovnost. Příprava na zkoušky STANAG 6001 SLP1-3. Firemní výuka, telefonování, prezentace, slovní zásoba pro výkon povolání. Výuka se přizpůsobuje přáním a potřebám studenta. Praxe 14 let, studijní pobyt USA, Anglie a Irsko. Přátelský, trpělivý a vstřícný přístup. Snadná dostupnost a parkování. Cena 279 Kč/60min,



Reference

Skvělí učitel, přátelský přístup v hodiných a přitom stále profesionální. Není co vytkout. Na všem se dá domluvit jak Vám to vyhovuje. Opravdu nejlepší učitel jakého jsem měl a podle toho bylo vydět i patřičné zlepšení. Pan Sapák ve Vás probudí zápal více se učit a to hravou formou.

Marek Š. - 07.04.2017

Vynikající učitel. Na hodiny jsme chodili ve dvou, což ale kvalitu výuky nijak neovlivnilo. Po pár lekcích jsem cítila velké zlepšení v oblasti mluvení, jelikož lekce probíhali v přátelském duchu a opadl ze mě strach něco říct. Velké plus byla znalost, pana Sapáka, jazykové zkoušky STANAG 6002 level 2, na kterou nás dokázal připravit za krásných 12 hodin. Výhodou byla také plně funkční učebna a ochota přizpůsobit se našemu časově nabitému programu. Výuka byla obohacena o spoustu materiálů, zvukových nahrávek a zápisu z každé lekce, kterou nám potom zasílal na e-mail. Aleše Sapáka mohu vřele doporučit každému.

Kamila V. - 01.04.2017

Chodila jsem k panu Sapákovi na doučování angličtiny z důvodu přípravy na vojenskou jazykovou zkoušku STANAG 6002 level 2. S výukou jsem byla maximálně spokojená. Ocenila jsem především jeho velkou znalost slovní zásoby z vojenského prostředí, spoustu materiálu ke studiu, přátelskou atmosféru při hodinách a vstřícnost. Za tu dobu, co jsem docházela na doučování, jsem udělala značný pokrok v angličtině a zkoušku jsem nakonec úspěšně zvládla. Pana Sapáka mohu každému vřele doporučit.

Kateřina K. - 28.03.2017

Pan Sapák mě připravoval na zkoušku z technické angličtiny na vysoké škole. Zkoušku jsem udělal. Profesionální přístup, mohu jen doporučit.

Jiří R. - 10.01.2017

Výuku u pana Sapáka mohu jen doporučit. Hodiny probíhaly nejen profesionálně, ale i značně otevřeně a v přátelském duchu, což značně zmírnilo mou nervozitu a moc si takového přístupu a práce ze strany kantora cením. Doučování splnilo všechny mé předpoklady, jak ze strany domluvy a časové flexibility, tak s obsahem problematiky, která byla vždy zaměřena na mé nedostatky a prosby. Je to člověk s výbornými znalostmi v oboru a až překvapující materiální připraveností. Materiály pro výuku mi byl ochotný vždy poskytnout a mohl jsem se kvalitně připravovat a samovzdělávat ve svém volném čase. V případě nutnosti vyhledat doučování z anglického jazyka určitě nebudu váhat kontaktovat právě pana Sapáka.

Matěj J. - 07.01.2017

Potřeboval jsem se připravit na zkoušku STANAG 6002 level 2 a na doporučení jsem zkusil pana Sapáka. S výukou jsem byl spokojený. Byla zaměřena na mé nedostatky a procvičovali jsme témata ke zkoušce, kterou pan Sapák velice dobře zná a má na ní plno materiálů. Zkoušku se mi nakonec podařilo složit a já mohu výuku pana Sapáka vřele doporučit.

Filip Z. - 06.01.2017

Výuka probíhá individuálně a přizpůsobuje se mým potřebám, což zejména časově není úplně jednoduché. Pan Sapák se vždy snaží aby hodiny byly co nejvíce tématické a reagovaly na aktuální situaci. Po zkušenostech z tohoto i z podobných portálů rozhodně jeden z mála učitelů, kteří k výuce přistupují profesionálně.

Michal H. - 18.11.2016

Skvělý učitel. Hodiny má připravené, gramatiku vysvětluje jednoduše a jasně. Nejede podle šablony, ale opravdu podle přání a potřeb. Hodiny jsou maximálně využité. Já si pana Sapáka našla před necelým rokem a vnímám u sebe v jazyce velký krok vpřed. Navíc je milý a pohodový, takže rozhodně doporučuji.

Jana F. - 03.11.2016

S výukou pana Sapáka mám výborné zkušenosti. Ochotně mi vyšel vstříc s angličtinou „na míru“. Mohu jen doporučit.

Vít Z. - 01.11.2016

Naprosto profesionální přístup. Doporučuji všem, kteří se chtějí v angličtině zdokonalit. Maximální připravenost ze strany vyučujícího, spolehlivost a výhoda vlastní učebny se všemi potřebnými materiály.

Petra M. - 20.10.2016

Mám časově náročnou profesi a ochota a flexibilita ze strany p.Sapáka je velice vzacná vlastnost. Co se týka vyuky, tak z mého pohledu pan Sapák je bezkonkurenčně nejlepší a vřele doporučuji. Hanzalová

Patricie H. - 07.10.2016

Výborná komunikace a ochota vyjít vstříc jsou vlastnosti, které jsou pro mne (jsem technicky orientovaný člověk) k nezaplacení.

Mojmír M. - 16.09.2016


Fotky a certifikáty



Kontaktní formulář


Napsat referenci