Otevřu Vám dveře, projít však musíte samiOndřej Š.

Ondřej Škvařil
Účet ověřený:
český jazyk, čeština, čeština pro cizince, Czech, Czech for foreigners, anglický jazyk, angličtina, doučování angličtiny, doučování češtiny
České Budějovice, Praha, Tábor
Doučuje i přes skype / internet
22 odučených lekcí
300Kč - 400Kč za 60 minut
dopoledne, po obědě, večer, víkend
dochází za studenty
doučuje i skupiny
90% zodpovězených zpráv
1h průměrná rýchlost odpovědi

Jmenuji se Ondřej a jsem profesionálním lektorem češtiny a angličtiny se zkušenostmi z 1500+ odučených lekcí a rád bych Vám nabídl pomocnou ruku při zlepšování Vašich jazykových dovedností! Hledáte odborníka na danou problematiku a zároveň někoho, kdo Vás povzbudí, když se nedaří, a pokárá, když málo studujete? V takovém případě si budeme dobře rozumět :)

Co Vás čeká:

Posledních několik let se specializuji především na výuku češtiny pro anglicky mluvící cizince, neboť ti tvoří většinu mých studentů, mým aktuálním cílem je však získat více studentů právě zde, a rozšířit si tak působnost a studentskou základnu výukou češtiny pro rodilé mluvčí a angličtiny pro česky mluvící.
S výukou obou těchto disciplín mám předchozí zkušenosti, nicméně jsem si vědom, že zde začínám takříkajíc od nuly, načež jsem uzpůsobil i cenu, kterou si účtuji za tyto předměty. Pokud se tedy rozhodnere projevit mi Vaši důvěru, odměnou Vám budou profesionálně vedené lekce za zlomek ceny, již si běžné kvalitní lektoři účtují.

Mé lekce probíhají především po Skypu, ale jsem ochoten Vás navštívit téměř kdekoli v okolí Českých Budějovic či Tábora.
Rád bych se v blízké budoucnosti přesídlil i do Prahy, prozatím je tedy možné domluvit se na návštěvě pouze v případě, že se mi podaří domluvit více lekcí na daný den, případně že by šlo o intenzivní výuku.

Budu se těšit na Vaše zprávy!

Zdraví,
O.Š.

Reference

I was scared Czech language because everyone said to me it is really not easy.I have had lessons for 2 weeks,I enjoyed studying.He was easy going so I could relax and take lessons.He has own materials,and he helped me to understand.Thank you so much.

Addys K. - 3. 2. 2020

My name is Andrés Pascual. I was born in La Rioja (Spain) in 1969. I graduated in law from the University of Navarra and have exercised since 1992 as a lawyer. I’m also an author with five novels published, all of them translated into several languages. My wife, Cristina Benito, and I contacted Ondřej Škvařil shortly after we had moved to London. We were looking for an English teacher to improve our language skills and that goal was fully achieved. During our many lessons, which we took for almost a year, Ondrej has helped us to understand the language better, and we have become very good friends as well. I can safely say that Ondrej is very responsible, empathetic and kind person who's very passionate about teaching people.

9. 1. 2020

A pleasure to work with.

9. 1. 2020

Ondřej je vynikající učitel, protože umí jasně a stručně vysvětlit gramatická pravidla jazyka. Je trpělivý a má dobrý smysl pro humor, také je vždy velmi dobře připraven na hodiny. Velmi ho doporučuji.

9. 1. 2020

Velmi dobrý učitel, kterému se dařilo udržet pozornost dvanáctiletého během školních prázdnin! Výborně Ondřeji!

9. 1. 2020

Ondřej je podporující, spolehlivý a flexibilní. K výuce používá řadu metod a zdrojů, což opravdu pomáhá. Při učení nového jazyka je trpělivý a chápající, ale také vás vyzývá, abyste se tlačili k pokroku. Vřele bych ho doporučil.

9. 1. 2020

Ondřej je vynikající učitel, velmi trpělivý. Ondřej učí mým tempem a v případě potřeby poskytuje podrobnější vysvětlení. Pravidelně se učíme každý týden a přestože je to obtížné, cítím se dobře díky Ondřejovu trpělivému přístupu a vynikajícímu strukturovanému kurikulu.

9. 1. 2020

I have had a few lessons with Ondřej now, and can happily say the he is an excellent teacher. Very relaxed and easy going. I’m finding czech to be a hard language to learn but Ondřej is making it enjoyable.

9. 1. 2020

Ondřej je excelentní učitel. Je velmi přátelský a trpělivý. Vysvětluje velmi jasně gramatiku a poskytuje vynikající zdroje na procvičování i mimo vyučovací dobu, a vždy vám rád pomůže, pokud se zaseknete (nebo zapomenete!). Udělal učení zábavným a efektivním. Rozhodně bych ho doporučil každému!

9. 1. 2020

Ondřej je trpělivý, znalý a velmi flexibilní učitel. Jeho připravenost na každou lekci na mě udělala dojem. Díky jeho individuálnímu přístupu je učení komplexní a zábavné. Vřele bych ho doporučil! Děkuji za všechno.

9. 1. 2020

Ondřeji, děkuji za naši první lekci. Opravdu jsem si to užila a vidím, že to pro mě bude velmi užitečné. Chtěl abych zejména říci, že jsem se cítila velmi povzbuzen Vaší podporou a pomocí po celou dobu. Těším se na naše další lekce.

9. 1. 2020

Ondra je opravdu povzbuzující, trpělivý a vstřícný učitel. Jsem moc vděčná, že jsem ho našla a opravdu si užívám naše lekce!

9. 1. 2020

Ondřej je prvotřídní lektor s vynikající znalostí anglického jazyka. Jeho schopnost ve vysvětlování propojovat českou a anglickou gramatiku ho podle mého názoru odlišuje od ostatních vyučujících.

9. 1. 2020

Jsem velmi ráda, že jsem našla Ondřeje - je velmi nápomocný a vstřícný, je flexibilní ve svém stylu vyučování a v potřebách studentů a je extrémně dobře organizovaný a přesný. Má také vynikající tipy na výborné online zdroje a výukové materiály, které mi opravdu pomohly. Rozhodně s ním budu pokračovat v hodinách a doporučuji ho potenciálním studentům.

9. 1. 2020

Ondřej je intuitivní a spolehlivý učitel. Lekce dělá zábavné a učení snadné! Vřele doporučuji

9. 1. 2020

Velmi dobrý učitel, profesionální, pilný a také milý.

9. 1. 2020

I started learn Czech 3 months ago. I already know Russian and it definitely helped to learn faster, but also Ondřej was very flexible and adopting to my learning speed. We spend a lot of time going through similarities of grammar and words with things I already know and it made me feel much more comfortable with language. Ondřej has much more experience teaching Czech to english speakers, so I was kind of exception. But even with not very much practice (currently I speak only at my lessons), I think I will be able to speak to locals on my trip to Prague next week.

9. 1. 2020

Vynikající pomoc s českými pády a gramatikou. Rychlá odpověď na můj dotaz. Jsem velmi rád, že jsem našel dobrého učitele.

9. 1. 2020

Ondřej demonstrated his strong understanding of English in our initial correspondence. His use of a number of English phrases and expressions filled me with confidence that not only would he be able to communicate to me very well in my native tongue, but that he himself had been through the process of learning a language to the level that I was looking to achieve. In our first session he took the time to understand how I like to learn, whilst explaining how he would look to teach me Czech. This process was invaluable as it taught me a lot about my learning capabilities. After only our first session I was able to return home and hold a very basic conversation with my Czech girlfriend. I should note she has been trying to teach me Czech for three years. The other big positive for me was the flexibility Ondřej was able to demonstrate in scheduling my lessons.

9. 1. 2020

Hodiny na míru, jasná a podrobná vysvětlení. Veliká spokojenost!

Stephen B. - 9. 1. 2020

Jedna věc je dobře ovládat anglický jazyk, druhá je pak naučit anglicky někoho jiného. Což bylo dilema, kterému jsem čelil, když jsem hledal lektora angličtiny pro svého 16letého syna. Přestože je moje angličtina přiměřeně dobrá - (doufám!) - nejsem schopen ji ostatním vysvětlit. Z tohoto důvodu jsem velmi šťastný, že jsem narazil na Ondřejův profil - na rozdíl od některých jiných kandidátů, s nimiž jsem hovořil o pozici, byl Ondřej schopen pokrýt potřeby mého syna velmi dobře (byl téměř úplný začátečník), vytvořit příjemnou a podpůrnou atmosféru pro učení, vysvětlit věci jednoznačným způsobem a strukturovat účelný metodologický plán, který má následovat. Zpočátku mu poskytoval lekce osobně dvakrát týdně po dobu 2 měsíců, později přešel na online metodu, kdy měl hodiny jednou týdně přes Skype přibližně 12 měsíců. Pokrok, který můj syn udělal pod Ondřejovým dohledem, je prostě fenomenální, v současné době může hovořit plynule (byť poměrně jednoduše) v rozhovorech s rodilými mluvčími angličtiny a cítí se sebevědomě, když mluví anglicky, což je víc, než jsem si myslel, že je možné zvládnout takovém relativně krátkém čase. Přestože Ondřejův první jazyk není angličtina, mluví téměř bez přízvuku, což jsem osobně považoval za docela pozoruhodné. Z celého srdce doporučujeme.

8. 1. 2020


Fotky a certifikátyKontaktní formulářNapsat referenci