Praktická angličtina přes SKYPETereza P.

Tereza P-
Účet ověřený:
anglický jazyk
Doučuje i přes skype / internet
400Kč - 400Kč za 60 minut
dopoledne, po obědě, večer,

Nabízím individuální praktickou angličtinu přes SKYPE

Mám letité zkušenosti s angličtinou v praktickém životě (práce pro zahraniční společnosti + 7 let pobyt a práce v zahraničí).

S angličtinou pomáhám studentům už 5let (skupinová výuka v jazykové škole i individuální doučování ve firmách). Pomáhám s překlady prezentací, smluv, životopisů. Pracuji na ŽL (lektorská činnost, překlady, školení).

Doučuji dospělé od věčných začátečníků po pokročilé. Neučím pasivním výkladem z učebnice. Jde mi o reálné použití angličtiny v životě. Nabízím individuální přístup dle potřeb (business English, cestování, orientace po městě, příprava na pracovní pohovory). Gramatiku procvičujeme na reálných situacích. Velký důraz kladu na konverzaci, ze které nejlépe poznám, co je třeba vypilovat a tím se rychle posouváme dál jak v gramatice, tak ve slovní zásobě.

Cena: 400,- CZK / 60minReference

Tereza je moje neoblibenější učitelka "ever"..za celou dobu co se angličtinu se snažím naučit tak jsem neměl lepší lekce a učitele. Odborná stránka Terezy a přístup je skvělý a další výhody vidím i v komunikaci skype a její flexibilitě - můžeš studovat kdekoliv:-). Lekce mají posloupnost jak z pohledu gramatiky, komunikace a samozřejmostí je rozvoj slovní zásoby. Tereza Vám určitě může pomoct..když budete chtít:-)..

David K. - 13. 1. 2020

Kombinace konverzace na různá témata s výkladem a procvičováním gramatiky včetně doplňování slovní zásoby - to je stručná charakteristika lekcí s Terezou. Máme pravidelné lekce už více než rok a nikdy nikde a před nikým se mi od té doby nestalo, že bych se obával začít hovořit anglicky. A toto sebevědomí je pro užití jazyka v praxi nezbytné. Vřele doporučuji každému, kdo chce konečně začít anglicky bez studu komunikovat.

Jiří P. - 10. 1. 2020


Fotky a certifikátyKontaktní formulářNapsat referenci