Doučování mikro a makroekonomieHerbert H.

Herbert Heissler
Účet ověřený:
vysokoškolaská: mikroekonomie, makroekonomie, teorie her, mezinárodní vztahy a diplomacie, politologie, ekonomie; středoškolská: ekonomie, marketing, podniková ekonomie, výpočetní technika
Praha, Mělník
400Kč - 500Kč za 60 minut
dopoledne, po obědě, večer, víkend
dochází za studenty
doučuje i skupiny
80% zodpovězených zpráv
19h průměrná rýchlost odpovědi

Bývalý vedoucí katedry ekonomie a mezinárodních vztahů. Spoluautor čtyř vysokoškolských učebnic a několika skript. Autor řady vědeckých publikací. Nejpopulárnější ekonom na dvou fakultách. Vedu specializované doučovací kurzy. Doučuji individuálně i hromadně.Reference

Za mne TOP profesor na ekonomii. Díky jeho přístupu a schopnosti člověku jednoduše vysvětlit podstatu učiva, se mi podařilo připravit na Ing. státnice a to ikdyz jsem na Bc. a ani nikdy predtim ekonomii neměl. Mohu jen doporučit. Jirka H.

Jiří H. - 15. 2. 2020

Herbert zvládá témata předat tak, že je lze jednoduše pochopit a poté s nimi velmi efektivně pracovat v praxi a životě. Vždy je ochotný poradit a udělá si čas. Při výuce skvěle reaguje na dotazy a je otevřený k diskuzi. Byl mi velice nápomocný při psaní DP.

Jiří V. - 13. 2. 2020

Výuka od Herberta byla velmi poutavá. Nepřednášel pouze podle skript, ale doplňoval výuku i o další ekonomické teorie a pohledy na probíranou látku. Oslovil jsem ho s žádostí o pomoc s přípravou na státnice - přestože měl plno, vyšel mi vstříc. Státnice pak byla naprosto v pohodě za 1! Grafy, vzorce - to vše pochopitelné, odvoditelné, zopakovatelné!

9. 2. 2020

Seminář Makro a Mikroekonomie, jako příprava ke státnicím (v roce 2011), byly především díky panu Heisslerovi nejlépe investované peníze. Nejvíce obávaný předmět se po jeho výkladu stal předmětem, ve kterém jsem si byla nejvíce jistá.

Petra A. - 5. 2. 2020

Na rozdíl od jiných vyučujících je jeho výklad srozumitelný, témata popisuje na reálných příkladech, výklad je přímočarý, bez zbytečné omáčky okolo co by odváděla pozornost od tématu.

Marek M. - 3. 2. 2020

Připravoval mně na státní zkoušku z Mikro a Makro ekonomie pro magisterský studium, státníci jsem uspěl za 1!!! Je to nejlepší učitel co když jsem zářil, vysvětloval mně tak že všechno bylo úžasné pochopit. Velmi doporučuji!!!!

Artem A. - 29. 1. 2020

Vše vysvětluje tak, že se to dá úžasně pochopit. 100% se přizpůsobí tempu “chápání” konkrétního žáka a dokáže nudnou a těžkou ekonomii převést do běžného života (i vtipnou formou). Vřele doporučuji.

Petra B. - 29. 1. 2020


Fotky a certifikátyKontaktní formulářNapsat referenci