Francouzština s rodilou mluvčíAmmie V.

Ammie V.
Účet ověřený:
francouzština, francouzský jazyk - konverzace, francouzský jazyk, francouzský jazyk - začátečník, francouzský jazyk - státní zkouška, francouzský jazyk - pokročilý, francouzský jazyk - sš
Praha, Plzeň, Praha
Doučuje i přes skype / internet
400Kč - 500Kč za 60 minut
dopoledne, po obědě, večer, víkend
100% zodpovězených zpráv
1h průměrná rychlost odpovědi

Bonjour ! Jsem dvacetiletá studentka s dvojím občanstvím - českým a francouzským, mluvím proto zcela plynule a bez přízvuku oběma jazyky.

Hodiny zcela přizpůsobuji Vašim individuálním požadavkům a cílům. Nabízím tedy jak konverzace, tak samozřejmě i prohloubení slovní zásoby a gramatických znalostí. Lekce se však snažím vést ve francouzštině, pokud to ovšem Vaše úroveň francouzštiny dovoluje.
Jsem schopná Vám pomoci s přípravou na pracovní pobyt ve frankofonních zemích, stěhování, pro studenty na maturitu. Uvítám zkrátka všechny nadšence do francouzštiny !

Hodiny nabízím online přes Skype, osobně v Plzni a v Praze.
Pokud se chcete dozvědět víc, tak mě neváhejte kontaktovat ve zprávách nebo na čísle 606060920, na vše ráda hned odpovím.

Hodiny online a v Plzni 400 Kč/hodinu, v Praze 500 Kč/hodinu. 1. lekce online je zdarma.

Budu se těšit na první hodinu !Reference

Jan O. Jan O.
0 odučených lekcí

Bonjour, Ammie Válková mě doučuje francouzštinu již několik měsíců. Než mě začala doučovat, měl jsem již základy, protože jsem studoval francouzštinu 4 roky na gymnáziu, s francouzštiny jsem maturoval, dále jsem chodil na francouzštinu k jedné paní profesorce francouzštiny soukromě asi 20 let a pak jsem byl několikrát na stáži ve Francii. Přesto mě její doučování velmi pomáhá, myslím, že jsem se díky ní ve francouzštině dále zlepšil. Mluví francouzsky dokonale, jako Francouzska, vždyť je po rodičích napůl Francouzska a napůl Česka. Na cokoliv se jí zeptám, všechno ví. Na každou hodinu je dokonale připravená, např. mi připravuje seznam slovíček z určité oblasti francouzštiny. Za velkou výhodu považuji to, že, když mi něco není jasné nebo se spíše neumím správně francouzsky vyjádřit, mohu se jí zeptat česky, protože samozřejmě mluví dokonale česky. Kromě toho je velmi milá a sympatická. V současné době si pro sebe nedovedu představit lepší učitelku francouzštiny. V Plzni, 6.8. 2020 MUDr. Jan Opatrný - 6. 8. 2020Kontaktní formulář