SKYPE doučování MATEMATIKY po celé ČRMgr. Tomáš M.

Tomáš M.
Účet ověřený:
matematika, příprava na maturitu, příprava na monitory
Praha, Brno, Ostrava
Doučuje i přes skype / internet
24 odučených lekcí
350Kč - 450Kč za 60 minut
dopoledne, po obědě, večer, víkend
dochází za studenty
doučuje i skupiny
100% zodpovězených zpráv
1h průměrná rychlost odpovědi

Moderní způsob doučování matematiky pomocí SKYPu.

PÁR SLOV O MNĚ

Vystudoval jsem Přírodovědeckou fakultu Univerzity Palackého v Olomouci (obor matematika - geografie), poté jsem 3 roky působil jako učitel matematiky na ZŠ, momentálně třetím rokem působím jako učitel matematiky na gymnáziu. Doučování se věnuji přibližně 12 let.


JAK PROBÍHÁ MOJE SKYPE VÝUKA?

K dispozici mám tabuli, kameru a mikrofon, takže mě student může nejen vidět, ale i slyšet. Jedná se o tvůrčí dialog se studentem, který má možnost se kdykoliv na cokoliv zeptat, tempo přizpůsobím studentovi.

CO A KDY DOUČUJI?

Jakoukoliv oblast matematiky, pomáhám s přípravou na přijímací zkoušky, připravou na maturity, doučuji vysokoškoláky na zkoušky, pomáhám žákům ZŠ a SŠ s běžným učivem, přípravou na písemné práce a pomoc s domácími úkoly. Doučování realizuji po dohodě se studentem v pracovních dnech i v průběhu víkendu kdykoliv.

JAKÁ JE CENA DOUČOVÁNÍ A ZPŮSOB PLATBY?

399 Kč / 45 min (úroveň ZŠ + SŠ)
539 Kč / 60 min (úroveň ZŠ + SŠ)

499 Kč / 45 min (úroveň VŠ)
639 Kč / 60 min (úroveň VŠ)

Platba za doučování probíhá předem na účet s možností storna minimálně 2 hodiny před začátkem lekce. Pokud mi student dá vědět o zrušení lekce méně než 2 hodiny před jejím začátkem, finanční prostředky za lekci nevracím. V případě včasného odložení lekce (tj. 2 a více hodin před jejím začátkem) domluvíme náhradní termín.

S jakýmkoliv problémem se neváhejte na mě obrátit. S mojí pomocí pro Vás matematika už nebude více problém, ale ZÁBAVA A RADOST Z NOVÉHO POZNÁNÍ! :)Kontaktní formulář