Doučování matematiky, češtiny a angličtinyEliška D.

Eliška Dytrychová
Účet ověřený:
matematika, český jazyk, anglický jazyk, Microsoft Office
Mladá Boleslav, Praha, Nymburk
Doučuje i přes skype / internet
2 odučené lekce
150Kč - 300Kč za 60 minut
dopoledne, po obědě, večer, víkend
dochází za studenty
90% zodpovězených zpráv
1h průměrná rýchlost odpovědi

Ahoj / dobrý den,

nabízím převážně doučování žáků základních škol předmětů matematika, český jazyk, anglický jazyk a jiných předmětů. Rovněž mi nedělá problém vysvětlit kancelářský balíček MS Office (Word, Excel, Powerpoint, základy Acces a Teams).

Je mi 24 let. Vystudovala jsem Vysokou školu ekonomickou. Po dobu 4 měsíců jsem pracovala v USA. Mám více než sedmileté zkušenosti s doučováním žáků základních škol.

Jsem schopna dojíždět domů a nebo je i možnost u mě doma, případně i přes Skype. Preferuji především lidský a přátelský přístup k dětem, aby pro ně učení nebylo otravné, ale naopak je to bavilo. :)

Nabízím také pro maturanty poskytnutí maturitních otázek z českého, anglického jazyka, účetnictví a ekonomie. A kdo se hlásí na VŠE, mám desítky vzorových testů a různých podkladů matematiky a angličtiny na přijímací zkoušky z minulých let.

Pokud máte zájem, neváhejte se ozvat. Budu se těšit.Reference

Výborné doučování Microsoft Office 365. Paní lektorka mi hodně pomohla se naučit MS Office. Je velmi milá a umí to krásně vysvětlit :) . Mohu jen doporučit!

Jiří B. - 20. 5. 2020

Potřeboval sem pomoct s úkoly do Informatiky a několik doučovatelů mě tu odmítlo s tím, že si na tenhle úkol nevěří. Až Eliška mi pomohla a zvládla to na výbornou! :-) Má široké spektrum znalostí. Bezproblémová a pohotová domluva. Všem tuhle slečnu doporučuji! :-)

Jakub K. - 30. 4. 2020

Velmi dobře látku vysvětlí,vždy připravená na hodinu.Má trpělivost a když něco nevím,vždy se mužů zeptat.

Milan S. - 27. 4. 2020


Kontaktní formulářNapsat referenci