Zapálený student rád doučí matematiku či fyzikuTomáš B.

Tomáš Božek
Účet ověřený:
matematika - zš, matematika - sš, fyzika - zš, fyzika - sš
Brno
Doučuje i přes skype / internet
150Kč - 200Kč za 60 minut
dopoledne, po obědě, večer, víkend,
100% zodpovězených zpráv
4h průměrná rýchlost odpovědi

Jsem studentem střední průmyslové školy se zkušenostmi v doučování s kladnými ohlasy. Doučit Vás potřebné učivo v oblasti matematiky či fyziky bude mým posláním a opravdu nemám v plánu to s Vámi vzdát. Mimo matematiku a fyziku věnuji čas například informačním technologiím či studiu japonštiny.Reference

Ještě před doučením sem nevěděl ani podstatný základy... O tři hodinky později jsem byl schopen dělat cvičení z půlky ročníku. Doporučuji všem kteří si neví rady.

Jakub K. - 26. 3. 2020

Tom mi mnohokrát pomohl s mými nedostatky; nejvíce si cením jeho individuální a profesionální přístup. Učení s ním je zábava.

Adam K. - 25. 3. 2020

Již několikrát jsem využil služeb doučování z několika různých předmětů a mohu Tomáše jednoznačně doporučit. Látku vysvětluje tak, aby ji dotyčný jednoduše a efektivně pochopil, a proto každého doučuje trochu jinak pomocí svých metod. Ve chvílích kdy jsem s látkou bojoval se Tomáš nevzdával a ze všech sil se snažil mi ji pomocí různých stylů vysvětlit. Upřímně si svoje studium bez tohoto doučování již nedokážu představit.

Petr K. - 25. 3. 2020


Fotky a certifikátyKontaktní formulářNapsat referenci