Anglický, španělský a korejský jazyk snadno a rychle!Kateřina F.

Kateřina Foltýnová
Účet ověřený:
anglický jazyk, španělský jazyk, korejština
Olomouc
Doučuje i přes skype / internet
150Kč - 250Kč za 60 minut
dopoledne, po obědě, večer, víkend
100% zodpovězených zpráv
1h průměrná rychlost odpovědi

Jsem absolventka dvojjazyčného anglického gymnázia (C1) v Olomouci s maturitou na výbornou ze španělského jazyka (B2). Nyní studuji korejský jazyk na vysoké škole. Od září 2020 nastupuji také na obor Anglická filologie a Italská filologie na vysoké škole. S anglickým i španělským jazykem se setkávám denně a stále rozšiřuji své znalosti. S doučováním mám pětiletou zkušenost. Doučovat dovedu i online přes skype. Připravím na maturitu, přijímací zkoušky, poskytnu hodiny konverzace nebo přípravu na jazykové zkoušky. Mí žáci začnou mluvit novým jazykem již během prvního měsíce. Uvidíte, že jazyky nejsou věda, ale zábava! :-)Reference

Nemám, co bych slečně lektorce vytkla. Jsem opravdu spokojená a líbí se mi, že neodbíhá od tématu výuku, jako jsem měla zkušenost z předchozích doučování. Dostávám spoustu materiálů a především individuálního přístupu, můžu se na cokoliv zeptat a lektorka mi ráda všechno vysvětlí. Jsem moc rada, že jsem na ni narazila a těším se vždy na další hodinu!

Michaela X. - 27. 5. 2020

Začala jsem se u slečny Kateřiny učit korejštinu, na každou hodinu má přehledné prezentace, vše je velmi dobře a snadno vysvětleno. Výuka je doplněna tréninkem poslechů, psaním i mluvením. Když mám s nějakým úkolem problém, odezva je okamžitá a efektivní. Jsem velmi spokojená, a s tím co už umím, byla předčena má očekávání. :)

Karolína M. - 23. 5. 2020

Jsem moc spokojená s výukou korejštiny, díky Kateřině jsem si osvojila základy velmi rychle. Velmi mi vyhovuje systém učení, do kterého je zapojen i poslech a trénink výslovnosti, každá hodina je velmi přínosná. Lektorka je dokonale připravena na hodinu a je schopna odpovídat na jakékoliv dotazy, je velmi trpělivá a nevadí jí probírat látku opakovaně, když si v něčem nejsem jistá. Chtěla bych jí touto recenzí poděkovat za velmi kvalitní výuku.

Pavla K. - 11. 5. 2020

Začala jsem s cílem naučit se pro mě nový jazyk - Španělštinu. Splnilo to všechna má očekávání a jsem nad míru spokojená :). Vždy mi bylo vyhověno i časově. Co se týče obsahu, velmi povedená každá hodina. Lektorka se mi věnovala ochotně i mimo hodiny, když jsem si nevěděla rady a má velice individuální přístup!

Aneta F. - 27. 4. 2020

S přípravou na certifikát C1 jsem moc spokojená. Hodiny jsou dynamické a zvládneme během nich mluvení, čtení, gramatiku a někdy i poslech. Otevřela se mi úplně nová dimenze angličtiny, kdy se zabýváme drobnůstkami a detaily. Není nic, co by lektorka nevysvětlila a na každé slovíčko dokáže vychrlit definici se slovníkovou přesností. Hodiny online probíhají bez problémů, mám spoustu materiálů i domácích úkolů. Nemohu si na nic stěžovat, jsem moc spokojená!

Agáta P. - 24. 4. 2020

Výuka španělštiny probíhá velmi zajímavou a pestrou formou. Lektorka je spolehlivá, milá, ale i trpělivá, když mi něco hned nejde :-) Posílá materiály nebo rady i mimo lekce. Na ty je vždy perfektně připravena - probíráme gramatiku, trénujeme výslovnost, poslech, čtení, konverzaci, atd. Dokonce se v několika lekcích věnovala i mému oblíbenému seriálu La casa de papel :-) Začal jsem díky ní relativně brzo mluvit. Za mě 100% spokojenost, děkuji za vše.

David Z. - 23. 4. 2020


Kontaktní formulářNapsat referenci