Francouzština podle tebe (konverzace, gramatika, příprava DELF, příprava na VŠ...)Aneta H.

Aneta Hanousková
Účet ověřený:
francouzský jazyk
Pardubice, Hradec Králové
Doučuje i přes skype / internet
250Kč - 300Kč za 60 minut
dopoledne, po obědě, večer,
dochází za studenty
doučuje i skupiny
100% zodpovězených zpráv
13h průměrná rýchlost odpovědi

Studentka překladatelství a tlumočnictví francouzštiny, praxe z Francie a Evropského parlamentu v Lucembursku.
Francouzštině se věnuji přes 13 let a je mojí životní láskou. Odmaturovala jsem z ní, vystudovala Bc. studium francouzské filologie a v současnosti studuji překlad a tlumočení. Studium jsem proložila pobyty jako au-pair ve Francii a půlroční stáží na překladatelském oddělení Evropského parlamentu v Lucembursku. S výukou francouzštiny mám bohaté zkušenosti a vedle překládání je mým velkým koníčkem, o který bych se s vámi ráda podělila :-). Doučuji všechny věkové skupiny a jazykové úrovně od úplných začátečníků až po velmi pokročilé. Společně zvládneme úplné začátky, jazyk "oprášíme", připravíme na zkoušky, anebo budeme čistě konverzovat. Výuka každému na míru je samozřejmostí :-).Reference

S Anetou se připravuji k maturitní zkoušce z francouzštiny a musí říct, že lepší výuku jsem nezažila. Přestože všechny hodiny probíhají online, není problém vše procvičit, jako kdybychom měli klasickou výuku face to face. Na každou hodinu je Aneta skvěle připravena, a proto to není nuda. Všem vřele doporučuji!

Míša Š. - 18. 5. 2020

Veľmi šikovná a trpezlivá lektorka. Hodiny sú vždy dobre pripravené a interaktívne. Ak sa chcete začať učiť po francúzsky alebo sa zlepšiť, Aneta je veľmi dobrá voľba.

Miloš Č. - 18. 5. 2020


Kontaktní formulářNapsat referenci