Angličtina pro začátečníky i pokročilé- gramatika, konverzace. Čínština španělština pro začátečníky. Chemie- názvosloví, anorganická. Čeština.Johanka H.

Johanka Hibschová
Účet ověřený:
Angličtina začátečník i pokročilý, chemie, základy čínštiny a španělštiny, čeština, anglický jazyk
Ostrava
Doučuje i přes skype / internet
4 odučené lekce
300Kč - 330Kč za 60 minut
po obědě, večer, víkend
100% zodpovězených zpráv
1h průměrná rychlost odpovědi

Ahoj,
Studuji obor chemie a technologie a ochrana životního prostředí na Vysoké škole Báňské v Ostravě. Doučuji dvě korejské děti angličtinu a češtinu a strašně mně to baví. Už druhým rokem studuji čínský jazyk ze zvědavosti. Mám dva certifikáty z Konfuciovy třídy na VŠB-TUO, kde se učím čínštinu. Studovala jsem 3 roky španělštinu a pořád na ni pracuju. Byla jsem v Barceloně, kde jsem se týden učila španelsky a dostala jsem také certifikát. Jsem členem organizace ESN-VŠB TUO, která pomáhá zahraničním studentům. Díky této organizaci jsem také zlepšila své jazykové schopnosti. Chtěla bych pomoct lidem, kteří se chtějí zlepšit i v tom co je zrovna nebaví a nejde jim. "Inteligence není určena, jde rozvíjet snahou". Těším se na vás, pokud mi napíšete budu jen ráda. Jsem ochotná vám plně pomoci.Reference

Maximální spokojenost, můžu jedině doporučit.

Jakub K. - 29. 5. 2020

Doučování s Johankou vřele doporučuji. Pomohla mi s chemii na úrovni SŠ, VŠ. Ochotná, pomoci i na poslední chvíli . Přátelská, vstřícná, časově dostupná. Přizpůsobí se potřebám žáka. B. P.

B P. - 18. 5. 2020


Fotky a certifikátyKontaktní formulářNapsat referenci