Moderní způsob doučování anglického jazyka a hudby online.Karel V.

Karel V.
Účet ověřený:
anglický jazyk - advanced, anglický jazyk, anglický jazyk - conversations, příprava na maturity, hra na housle, hudební teorie, dějiny hudby
Praha
Doučuje i přes skype / internet
349Kč - 449Kč za 60 minut
dopoledne, po obědě, večer, víkend
dochází za studenty
doučuje i skupiny
70% zodpovězených zpráv

PÁR SLOV NA ÚVOD

Již osm let žiji ve Velké Británii, kde jsem vystudoval Birminghamskou Královskou Konzervatoř, Birmingham City University (obor: hudba a hra na housle). Po studiu jsem v Anglii provozoval freelance orchestrální a komorní hru. Již čtyři roky vyučuji hudbu a hru na housle. Dále také pátým rokem doučuji anglický jazyk.


JAK PROBÍHÁ ONLINE VÝUKA?

Používám kvalitní kameru se stativem a mikrofon. Kladu důraz na komunikaci a od první minuty vytvářím tvůrčí dialog se studentem, který má možnost se kdykoliv na cokoliv zeptat, tempo je vždy individuální.

CO A KDY DOUČUJI?

AJ: jakoukoliv oblast angličtiny (kladu důraz na konverzaci a slovní zásobu), pomáhám s přípravou na přijímací zkoušky, psaním esejí a pochopením literatury, připravou na maturity a jiné závěrečné zkoušky, pomáhám žákům ZŠ a SŠ s běžným učivem, přípravou na písemné práce a pomoc s domácími úkoly. Doučování realizuji po dohodě se studentem v pracovních dnech i v průběhu víkendu kdykoliv.

Hudba: Hudební teorie, harmonie, poslech, historie hudby

Houslová Hra: Má specializace zahrnuje všechny úrovně od úplných začátečníků až po stipendisty prestižních královských institucí ve Velké Británii.

CENA DOUČOVÁNÍ

349 Kč / 45 min
449 Kč / 60 min
669 Kč / 90 min

Platba za doučování probíhá předem na účet s možností storna minimálně 2 hodiny před začátkem lekce. Pokud mi student dá vědět o zrušení lekce méně než 2 hodiny před jejím začátkem, finanční prostředky za lekci nevracím. V případě včasného odložení lekce (tj. 2 a více hodin před jejím začátkem) domluvíme náhradní termín.

S jakýmkoliv dotazem se neváhejte na mě obrátit.Kontaktní formulář