Doučování českého jazyka a matematiky pro ZŠKristýna M.

Kristýna M.
Účet ověřený:
český jazyk - zš, matematika - zš
Praha
Doučuje i přes skype / internet
140Kč - 180Kč za 60 minut
po obědě, večer, víkend
dochází za studenty

Je mi 18 let a jsem studentka 3. ročníku víceletého gymnázia v Praze. Nabízím srozumitelný výklad českého jazyka nebo matematiky pro žáky základních škol, v současné době upřednostňuji výuku online. Ráda připravím i na přijímací zkoušky na SŠ, jež jsem absolvovala s výbornými výsledky. Samotná příprava pak zahrnuje rovněž vysvětlení nezbytných náležitostí, které si CERMAT test vyžaduje, i možnost vyzkoušet si přijímací testy nanečisto.
Mohu nabídnout zejména otevřený přístup, jasné učební metody a přátelskou komunikaci. Jelikož jsem sama úspěšně CERMAT testy absolvovala v roce 2018, nemám nejmenší problém s jejich nacvičením. Jsem toho názoru, že je může s trochou píle velmi dobře zvládnout každý. Učení formou dostatečného rozebrání látky či ujasnění případných nesrovnalostí a následného procvičování - zahrnuje i např. pomoc s úkoly nebo přípravu na test. Vše záleží na dohodě a osobních preferencích žáka. Učení přeci nemusí být křeč.
V případě Vašeho zájmu mě můžete rovnou kontaktovat na e-mailové adrese tyna.maskova02@gmail.com. Budu se těšit na spolupráci. :)Kontaktní formulář