Pomůžu vám domluvit se a zbavit se strachu z angličtiny. Pojďme na to!Iva P.

Iva P.
Účet ověřený:
angličtina, anglický jazyk, anglický jazyk - conversations, anglický jazyk - business, anglický jazyk - pokročilý, angličtina - začátečník, anglický jazyk - certifikáty, anglický jazyk - příprava na maturitu
Olomouc, Boskovice, Brno
Doučuje i přes skype / internet
390Kč - 500Kč za 60 minut
dopoledne, po obědě, večer, víkend
dochází za studenty
doučuje i skupiny
75% zodpovězených zpráv
14h průměrná rychlost odpovědi

JAK TO DĚLÁM A PROČ SI VYBRAT PRÁVĚ MĚ?
Každž jsme jiný a potřebujeme jiný přístup, jiné materiály. Nepoužívám jednu učebnici. Nemá cenu učit se 50 druhů ovoce a zeleniny, pokud chcete před kolegy zazářit na prezentaci a naopak nebudeme řešit formální fráze pro pohovor, pokud si chcete na dovolené dát pivo a popovídat si s místními.

-Zaměřuji se na na rozvíjení komunikačních dovedností. Budeme hodně mluvit.
-Nebudeme celou lekci doplňovat cvičení a koukat do učebnice.
-Budeme dělat modelové situace. Budete si objednávat jídlo, ptát se na cestu nebo mluvit o svých plánech na léto.
-Jste pokročilejší? Budeme řešit vaše pracovní projekty, chystanou prezentaci, odborné články či obchodní strategie.
-Hodiny jsou vždy o vás, o tom co se chcete naučit, jaká témata vás zajímají a jakou slovní zásobu potřebujete.

Napište mi a dáme si zkušební lekci zdarma. Mým cílem je pomoci vám překonat strach a nejistotu, kterou mnozí studenti při mluvení v cizím jazyce cítí. Nahradit zažité biflování záživnou a opravdu efektivní výukou.

Koho učím?
ZAČÁTEČNÍKY A MÍRNĚ POKROČILÉ
-Úplné nováčky, kteří umí “hello” a “thank you”.
-Věčné začátečníky, kteří už chodili na 10 různých kurzů, kteří umí perfektně barvy a zvířata, ale chtěli by mluvit.
-Odkládače a negativisty, kteří “na tu angličtinu moc nejsou”.
POKROČILÉ A PROFESIONÁLY
-Manažery, obchoďáky, lídry, kteří angličtinu běžně používají a domluví se, ale chtějí v angličtině působit stejně sebevědomě jako v češtině/slovenštině.
-Ostřílené angličtináře, kteří chtějí mít bohatší slovní zásobu a mluvit současnou angličtinou, bez váhání používat všechny časy, kondicionály či idiomy.
DĚTI A TEENAGERY
-Malé i větší školáky, kteří si rádi hrají.
-Teenagery, kteří si chtějí nejen zlepšit známku z angličtiny.
-Maturanty.

ONLINE NEBO FACE TO FACE?
Mnozí studenti volí online prostředí ať už z časových důvodů, jelikož nemusí dojíždět nikam do jazykovky, ale i z hlediska efektivity výuky. Výhodou je velké množství materiálů, které vám poskytnu a které společně vybereme. Z hodin máte sdílený dokument na Googlu. Využívám Skype, Zoom, Facetime, Whatsapp.
Pokud máte přece jen raději osobní kontakt, můžeme se potkat v Olomouci, kde se nacházím nejčastěji. V případě vícehodinových bloků mi nedělá problém cestovat i po Olomouckém či Jihomoravském kraji.

JAKÉ MÁM ZKUŠENOSTI?
Angličtina je velkou součástí mého života, kromě výuky se věnuji překladu a tlumočení, což je i magisterský vysokoškolský obor, který jsem vystudovala na Univerzitě Palackého v Olomouci. Jsem člověk, který má rád změnu a proto si užívám, když můžu jednu hodinu strávit obchodní angličtinou v korporátu a další anglickým hraním si s dětmi.
Absolvovala jsem zkoušku na úrovni C2 a mám již stovky odučených hodin. Výuce angličtiny se věnuji 8 let a za tu dobu jsem učila malé školkáčky, ale i manažery velkých firem. Učila jsem pro jazykové školy UniStudies, Jazyky Uničov, Lanquest nebo English Education. V letech 2016, 2017 a 2018 jsem pořádala anglický tábor pro děti English Camp Boskovice. Na kontě mám i překlad knihy do angličtiny, tlumočila jsem mezinárodní konference, vědecké přednášky či obchodní jednání.

Angličtinu jsem začala učit už jako teenager, doučovala jsem děti a mírně pokročilé známé. Práce s lidmi mě vždy bavila, pracovala jsem jako instruktorka plavání, spinningu nebo lyžování. Stejně jako jsem přistupovala k lektorování sportů jsem začala přistupovat i k angličtině. Důležité není jen něco se naučit nebo být nejlepší, ale zkoušet, padat, dělat chyby. Prostě si to zažít.Reference

Kateřina O. Kateřina O.
0 odučených lekcí

Angličtina byla pro mě vždy velký problém. Jsem ráda, že jsem se odhodlala a začala s tím něco dělat. Asi bych nevydržela dlouho, ale díky Ivě jsem se na hodiny vždy těšila a byl to pro mě vlastně i odpočinek. Na kurz jsem chodila s mamkou, která taky jako věčný začátečník měla nejprve strach. Ale Iva nám ukázala, že se jde učit i jinak než drcením látky zpaměti. Hodiny byly vždy pohodové, látka výborně vysvětlená a hlavně jsme pracovaly tak, aby nás to bavilo, naučily se něco nového a zopakovaly látku z minulé lekce. Sama bych nevěřila, že se toho dokážu tolik naučit a hlavně tak snadno. Děkuji Ivče za trpělivost a její přístup. Vždy jsme se toho plno naučily a zároveň se společně zasmály. - 31. 8. 2020

Radim D. Radim D.
0 odučených lekcí

Byl jsem neustálý začátečník a angličtina mi moc nešla. Díky Ivě vidím velký pokrok. Výuka probíhá pohodovou formu, hodně se opakuje, aby člověk nezapomínal staré učivo a zároveň se pokaždé naučil něco nového. Doporučuji individuální online kurz, člověk probere co potřebuje a nezdržují ho ostatní lidé. Iva je vždy usměvavá a hodina rychle ubíhá. - 19. 8. 2020

Tereza S. Tereza S.
0 odučených lekcí

Ivu můžu jedině doporučit! Zkoušela jsem různé lektory a kurzy, ale její přístup mi sedí nejvíc. Míváme spolu už přes rok hodiny přes Skype. Ze začátku jsem si myslela, že mi hodiny online nebudou vyhovovat, ale nemůžu si to vynachválit. Konečně se nebojím mluvit! I když pořád ještě dělám chyby, vidím u sebe velké zlepšení. Angličtinu potřebuji v práci a když musím mluvit s klienty, cítím se mnohem sebevědoměji než dřív. Hodiny s Ivou vždy rychle utíkají, nemám čas se nudit nebo koukat na hodinky. Co se mi líbí asi nejvíce je, že děláme věci, které potřebuji a hned je v práci využívám. Dostávám i super materiály na doma, takže si můžu k angličtině kdykoliv sednout sama a trénovat, i když to občas trošku šidím. (Ivi, obrovský dík za tvůj přístup a tvoji trpělivost! :))) - 12. 8. 2020Fotky a certifikátyKontaktní formulář