Francúzsky jazyk priamo z FrancúzskaDana J.

Dana J.
Účet ověřený:
francouzský jazyk, francouzština, francouzský jazyk - sš, francouzský jazyk - pokročilý, francouzský jazyk - business, francouzský jazyk - státní zkouška
Doučuje i přes skype / internet
400Kč - 500Kč za 60 minut
dopoledne, po obědě, večer, víkend
doučuje i skupiny

Ahojte,
ponúkam kvalitné a zároveň zábavné skype doučovanie francúzštiny a slovenčiny pre cudzincov. Moje pôsobenie ako lektorka francúzskeho jazyka v Európskom parlamente bolo vysoko ocenené EU inštitúciou a študenti vždy úspešne absolvovali požadovanú úroveň jazyka. Slovenský jazyk som vyučovala cudzincov priamo vo Francúzsku. Žijem vo Francúzsku a Belgicku už 8 rokov, kde som vyštudovala trojité magisterské štúdium zamerané na medzinárodné vzťahy, európske štúdia a samozrejme 5 jazykov, medzi ktorými primárne figuruje francúzština. Z FR jazyka mám medzinárodne uznávaný DALF certifikát, úroveň C2, ktoré sa rovná úrovni native speakera. Kultúra Francúzska a francúzština boli rovnako predmetmi mojich štátnych skúšok.

Na doučovanie ponúkam širokú paletu najrôznorodejších učebných materiálov v elektronickej verzii pre všetky úrovne. Samozrejmosťou je aj prvá 30-min hodina, ktorá bude pre Vás gratis a počas ktorej vieme doladiť všetky potrebné detaily pre naše následujúce hodiny.

Teším sa na stretnutie s Vami.

A très bientôt

DanaFotky a certifikátyKontaktní formulář