ONLINE - Doučování angličtiny (B2+), matematiky (ZŠ, SŠ), chemie (ZŠ, SŠ) a informatikyZarif A.

Zarif A.
Účet ověřený:
anglický jazyk, matematika - zš, matematika - sš, informatika
Praha, Praha
Doučuje i přes skype / internet
200Kč - 300Kč za 60 minut
večer, víkend
100% zodpovězených zpráv
8h průměrná rychlost odpovědi

Ahoj, jmenuju se Zarif, momentálně studuji na Fakultě financí a účetnictví, VŠE, konkrétně obor Bankovnictví a Pojištovnictví. Mám velmi exotické a nevšední jméno, moje rodina pochází z dálného východu, z Afghanistánu, ale já jsem se narodil zde, tedy česky i naším jazykem (paštunštinou) mluvím plynule :)

Studoval jsem na Gymnáziu Arabská, obor programování. Prošel jsem si 4 roky drsné matematiky, díky které jsem se na státní i školní maturitu z matematiky nemusel učit. Proto tedy nabízím své znalosti matematiky i tobě. Budu sdílet své poznatky a pomůcky, které mně pomáhaly se studiem na ZŠ a SŠ.

Během studia na gymplu jsem se také pilně věnoval prohlubování svých znalostí angličtiny, což jsem završil získáním diplomu CAE a CPE, tedy certifikáty na úroveň C1 a C2. Mohu ti nabídnout přípravu na zkoušky FCE a CPE, na maturitu z AJ, zlepšení mluveného projevu, nebo pomoc při úplných začátcích.

Chemie mě na gymplu velmi bavila, na poslední chvíli jsem se rozhodnul jít na vysokou, která neměla nic s chemií společného. V chemii určitě mohu pomoct komukoliv :)Kontaktní formulář