Angličtina a Latina - snadno, srozumitelně, zábavně a za skvělou cenuZdenka H.

Zdenka H.
Účet ověřený:
anglický jazyk, latinský jazyk
Zlín
Doučuje i přes skype / internet
250Kč - 400Kč za 60 minut
100% zodpovězených zpráv
1h průměrná rychlost odpovědi

Jmenuji se Zdenka a jako lektorka už učím 13 let, působím v jazykové škole, stejně jako na volné noze. Anglický jazyk mam vystudovany na vysoke škole v oborech Obecná angličtina a Podnikova anglictina (Business English).

Angličtina je mým hlavním oborem, ale zároveň i koníčkem. Učím všechny věkové kategorie. Mám zkušenosti s přípravou studentů na certifikáty, maturitu, přijímacky na skoly. Momentálně se hodně věnuji učení dětí na základní škole, kvůli velké poptávce. Mam zkušenosti i s dětmi a dospělými, kteri se potýkají s poruchami učení. Vyuku vzdy přizpůsobuji potřebám studentů, snažím se, aby byla výuka jednoduchá, ale zábavná a cílená na osvojení znalostí, nejen kvůli zkouškám, ale hlavně pro praktickou potřebu do života. English is easy 😉 a ja vám to dokážu!

Říká se, ze latina je mrtvý jazyk. A ja se tomu nebráním. Ale pořád je součástí výuky na gymnáziích i vysokých školách, takze neuškodí mit někoho, kdo vám s ni pomůže. A navíc je stále oblíbená ve spotech a také u tetování. A někdy je fajn vědět, co si necháváte tetovat 😁Kontaktní formulář