Doučování Španělštiny pro začátečníky a pokročilé, Angličtina pro začátečníky a studenty ZŠLucie M.

Lucie M.
Účet ověřený:
španělský jazyk, anglický jazyk - zš
Ostrava
200Kč - 300Kč za 60 minut
dopoledne, po obědě, večer, víkend
dochází za studenty
doučuje i skupiny
75% zodpovězených zpráv
1h průměrná rychlost odpovědi

Ahoj, jsem Luci.

Jednou z věcí, které se ve svém čase věnuji, jsou jazyky. Můj nejoblíbenější jazyk je španělština. Španělštině se věnuji už 10 let, začala jsem se studiem na gymplu, poté jsem vycestovala za prací do Španělska, a nakonec španělštinu studovala na vysoké škole v Ostravě. Španělský jazyk ovládám na úrovni C1, ovládám španělštinu na úrovni běžné komunikace, na formální úrovni a také například obchodní korespondenci.

Co se španělského jazyka týče, své studenty bych naučila jak začátky pro úplné začátečníky, tak i pomoc se studiem, neví-li si student španělštiny rady s gramatikou, a nakonec i moderní španělštinu, kterou se běžně ve Španělsku hovoří.

Angličtinu ovládám na úrovni B2. Z angličtiny jsem skládala státní i ústní maturitní zkoušku.

Lekce angličtiny poskytuji buď úplným začátečníkům, nebo žákům základní školy. Ovládám veškerou gramatiku anglického jazyka.

Oba jazyky, jak španělštinu, tak angličtinu, dokáži vysvětlit jasně a s velkou trpělivostí i těm, kteří jazyky zatím neovládají úplně bezchybně a mají nějaké nedostatky.

Myslím si, že jazyky se dokáže naučit úplně každý, když je mu vše s trpělivostí vysvětleno. A to je mým cílem a radostí. Někoho něco naučit, respektive učit tak, aby bylo vše jasné a aby studium jazyka začalo člověka bavit a našel si v tom zálibu.Reference

Filip K. Filip K.
0 odučených lekcí

S Luci jsem absolvoval a stále absolvuji hodiny španělštiny. Byl jsem uplný začátečník, tudíž se mnou musela mít hodně trpělivosti. Vždy mi vše vysvětluje srozumitelnou, zábavnou formou. Také oceňuji její spolehlivost, korektnost a flexibilitu. Vždy platí to na čem se domluvíme. Slečnu Luci doporučuji všemi deseti. - 29. 11. 2020Kontaktní formulář